Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Děti

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lenka



Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 3
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt červenec 27, 2006 10:37 am    Předmět: děti Citovat

Mám dvě děti a obi mají problémy s řečí. Jedna dysfázii a druhá opoždiný vývoj. Jsou ještě malé, ale nejvíce se bojím, až pujdou do školy, nechci aby zažívaly ten stres co já.
Chodím s nimi na logopedii, foniatrii, k psycholožce a na neurologii, starší navštivuje i speciální školku, doma s nimi cvieím dýchání a jiné ruzné mitody. Ale pořád to není ono.
Já mám ty samé problémy i když to dokážu ovládnout a mluvím dobře. Ale mám málo trpělivosti a je to dost stresující když vidím svoje děti s takovými problémy, i když se to ještě neuvědomují.
Zajímalo by mi jestli máte někdo zkušenosti a co nejvíce pomáhá jaká terapie?
_________________
Lenka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Renata



Založen: 28.6.2006
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: pá červenec 28, 2006 2:55 pm    Předmět: Citovat

Milá Lenko,

máš můj obdiv, myslím, že to je nádherné, co děláš pro své děti! určitě jim moc pomáháš, člověk udělá maxium, ale jen Buh to muže dokoneit k dokonalosti. určitě cvičení a techniky pomáhají, nejvíce však rodinné zázemí, láska a pocit přijetí. Když to děti budou ve vaší rodini vnímat, určitě se to časem srovná. stejně jako u Tebe. Je také důležité, aby jsi byla v pohodě Ty a netrápila se tím. To nejvíce na děti pusobí. rodiče jsou automaticky pro děti příkladem a určují standard chování a vůbec žití, jak se se životem vyrovnat a také jak zvládat tuto vadu.

Myslím, že to zvládáš velmi dobře a určitě se to časem zlepší i u dětí.
R.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rhett



Založen: 26.4.2006
Příspěvky: 156
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: po srpen 07, 2006 2:35 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Lenko, držím moc palce!!! I když na genetiku moc nevěřím, tak právě v otázkách poruch řeči se pozorují jisté významné souvislosti Sad(( Ale neviš hlavu - sama říkáš, že ses z toho dostala. A jak všichni víme, jen opravdu malá část balbutiku si své koktání poenese z dětství do dospělosti - takže to by musela být opravdu velká náhoda, aby to postihlo Tebe i Tvé děti. věřím, že to zvládnete.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé Časy uváděny v GMT
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127