Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Partnerský vztah s balbutikem
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pajaaa



Založen: 26.2.2013
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: po prosinec 09, 2013 8:09 am    Předmět: Citovat

gogo napsal:
Těžký mít sebevědomí, když víš, že jsi hloupý a že nic nedokážeš a ještě k tomu koktáš, jsi nezaměstnaný, nikdy jsi nemluvil s opačným pohlavím, rodina taky nic moc ti nepomáhá, spíš naopak, a zabít se bojíš Very Happy

Very Happy no to je přímo krása.... ! Smile))

Vidím, že sebevědomí téměř náš všech je opravdu mizivé, ale co, alespoň, že máme ten internet, přes který se dá už domluvit ledacos.

Nicméně když jsem vážně vytočená a na partnera křičím, tak se třeba během 10 minut ani jednou nezadrhnu... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
juraj92



Založen: 5.12.2013
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: po prosinec 09, 2013 10:07 am    Předmět: Citovat

A to je presne to predprogramovanie, pretože nad tým neuvažuješ, nepočítaš s tým že sa ti to stane a ani na to nemyslíš intenzívne. Výsledok je taký, že sa ti to naozaj nestane Wink Toto som aj ja spozoroval. Napr pri prezentovaní som sa strašne zadrhával ale potom ako sa ma začali ľudia pýtať otázky tak som hovoril už plynule

Pajaaa napsal:
gogo napsal:
Těžký mít sebevědomí, když víš, že jsi hloupý a že nic nedokážeš a ještě k tomu koktáš, jsi nezaměstnaný, nikdy jsi nemluvil s opačným pohlavím, rodina taky nic moc ti nepomáhá, spíš naopak, a zabít se bojíš Very Happy

Very Happy no to je přímo krása.... ! Smile))

Vidím, že sebevědomí téměř náš všech je opravdu mizivé, ale co, alespoň, že máme ten internet, přes který se dá už domluvit ledacos.

Nicméně když jsem vážně vytočená a na partnera křičím, tak se třeba během 10 minut ani jednou nezadrhnu... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tomicekk



Založen: 4.3.2014
Příspěvky: 17
Bydliště: Praha a okolí

PříspěvekZaslal: st březen 05, 2014 3:57 am    Předmět: Seznamování se Citovat

Ahoj, jsem tu poprvý a určitě ne naposledy, tak mě snad mezi sebe vezmete Smile Se seznamovánim mám osobně největší problém, například teď v zimě Vánoční večírek, jedna slečna se mi líbí... Hned v první větě se hrozně zakoktám, následně jsem se něčeho leknul a ještě jsem se polil colou, takže to skončilo u věty "Já tě pak najdu" Very Happy Teď se jí snažim v práci potkávat fakt minimálně... Nejste v tom sami Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ico



Založen: 18.1.2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: st březen 05, 2014 10:01 am    Předmět: Re: Seznamování se Citovat

myslim, ze vacsina z nas ma problem so zoznamovanim, teda okrem tych, ktory s tym problem nemaju Smile

tomicekk napsal:
Ahoj, jsem tu poprvý a určitě ne naposledy, tak mě snad mezi sebe vezmete Smile Se seznamovánim mám osobně největší problém, například teď v zimě Vánoční večírek, jedna slečna se mi líbí... Hned v první větě se hrozně zakoktám, následně jsem se něčeho leknul a ještě jsem se polil colou, takže to skončilo u věty "Já tě pak najdu" Very Happy Teď se jí snažim v práci potkávat fakt minimálně... Nejste v tom sami Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zdendaobratle



Založen: 6.11.2013
Příspěvky: 79
Bydliště: Obratan

PříspěvekZaslal: st březen 05, 2014 8:34 pm    Předmět: Re: Seznamování se Citovat

tomicekk napsal:
Ahoj, jsem tu poprvý a určitě ne naposledy, tak mě snad mezi sebe vezmete Smile Se seznamovánim mám osobně největší problém, například teď v zimě Vánoční večírek, jedna slečna se mi líbí... Hned v první větě se hrozně zakoktám, následně jsem se něčeho leknul a ještě jsem se polil colou, takže to skončilo u věty "Já tě pak najdu" Very Happy Teď se jí snažim v práci potkávat fakt minimálně... Nejste v tom sami Smile



Tak to zkus znova o ní bojovat , jestli tě trochu zná tak určitě tě pochopí a seznámí se stebou. A neboj se ji oslovit
_________________
jsem balbutik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
zdendaobratle



Založen: 6.11.2013
Příspěvky: 79
Bydliště: Obratan

PříspěvekZaslal: st březen 05, 2014 9:15 pm    Předmět: Re: Seznamování se Citovat

Je pravda , že lidi s touhle koktavosti mají většinou probém nají si známost.
Ted i já mám problém najít si známost oslovit dívku , mám obavy aby se nesmála atd myslím , že to každý zná ví oco jde.
_________________
jsem balbutik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
tomicekk



Založen: 4.3.2014
Příspěvky: 17
Bydliště: Praha a okolí

PříspěvekZaslal: čt březen 06, 2014 1:13 am    Předmět: Citovat

To bylo spíš tak pro zasmání.. Ale pokud jde o tohle seznamování se, tak jdu najisto, většinou když vím, že se mi nebude smát atd.. timhle jsem si už prošel, stejně jako každej tady, a neni to vůbec příjemný..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gogo



Založen: 3.1.2009
Příspěvky: 211

PříspěvekZaslal: čt březen 06, 2014 8:39 am    Předmět: Citovat

Náhodou, kdyby to byl třeba někdo natočil, mohla to být dobrá reklama na Coca Colu :D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
george.g



Založen: 9.12.2015
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: út prosinec 15, 2015 10:31 am    Předmět: Re: Seznamování se Citovat

zdendaobratle napsal:
tomicekk napsal:
Ahoj, jsem tu poprvý a určitě ne naposledy, tak mě snad mezi sebe vezmete Smile Se seznamovánim mám osobně největší problém, například teď v zimě Vánoční večírek, jedna slečna se mi líbí... Hned v první větě se hrozně zakoktám, následně jsem se něčeho leknul a ještě jsem se polil colou, takže to skončilo u věty "Já tě pak najdu" Very Happy Teď se jí snažim v práci potkávat fakt minimálně... Nejste v tom sami Smile


Tak to zkus znova o ní bojovat , jestli tě trochu zná tak určitě tě pochopí a seznámí se stebou. A neboj se ji oslovit


Zrovna Vánoční večírek bych (já) viděl jako výhodu. Alkohol mi obecně pomáhá a na večírcích jsem ten, kdo baví celý stůl (po pár pivech)... možná proto trávím s kámošema v hospodě tolik času - cítím se tam mnohem líp.

Ale k tématu - asi bych nechtěl chodit s někým, kdo taky koktá. Často potřebuju oporu (objednávání v restauraci, kupování lístku na vlak, ...) a to by pak takové situace asi pro nás pro oba byly blbé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé Časy uváděny v GMT
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127