Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Jazykovy pobyt v zahranici
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
zoranka



Založen: 1.4.2012
Příspěvky: 107

PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2012 6:47 pm    Předmět: Citovat

Obec s lepším názvem tam je, ale je to relativně daleko Very Happy . Takže myslím, že v mém případě je lepší chodit pěšky.
Já mluvím hodně rychle skoro pořád, ale dost možná je to i tím, že mám takovou povahu (všechno mě hrozně bere - i v dobrém, i ve špatném smyslu). Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hegi



Založen: 1.1.2007
Příspěvky: 57
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2012 6:48 pm    Předmět: Citovat

Anet napsal:
Koukam, ze s tim vsichni docela slusne bojujem Very Happy Ale tak si rikam, clovek ma na co vzpominat Very Happy


Nejlip se na to bude vzpominat, az budem mluvit krasne plynule! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zoranka



Založen: 1.4.2012
Příspěvky: 107

PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2012 6:50 pm    Předmět: Citovat

Anet napsal:
Koukam, ze s tim vsichni docela slusne bojujem Very Happy Ale tak si rikam, clovek ma na co vzpominat Very Happy

Áno, život by byl nezajímavý a nudný Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hegi



Založen: 1.1.2007
Příspěvky: 57
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2012 6:52 pm    Předmět: Citovat

Tak me jeste napadlo jak to mate vy ze vztahama? Ja totiz dost bidne, tak se jen tak ptam... Very Happy Za vama by asi kluci meli chodit, tak to mozna mate trosku jednodusi?... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zoranka



Založen: 1.4.2012
Příspěvky: 107

PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2012 6:56 pm    Předmět: Citovat

V tomto ohledu problémy nemám, ale mně tedy koktaví (nebo zadrhávající se) kluci také nevadí. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anet



Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 23
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2012 7:20 pm    Předmět: Citovat

Co se tyce vztahu, tak s tim nemam problemy a kdyz na to prisla s pritelem pokazde rec, tak vzdy jen v pozitivnim slova smyslu Smile Jinak kdybych narazila na kluka se stejnym problemem, tak by mi to asi rozhodne nevadilo, jelikoz sama vim, cim si clovek prochazi a co zaziva. Jinak Hegi divil by ses, ale v dnesni dobe mi prijde, ze zacinaj za klukama chodit spis holky Very Happy o to vic si tedy cenim, kdyz dokaze prijit kluk jako prvni Smile
A k rychlosti mluveni, az tak moc rychle nemluvim, ale nekdy mam tendenci to ze sebe co nejrychleji dostat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hegi



Založen: 1.1.2007
Příspěvky: 57
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2012 7:39 pm    Předmět: Citovat

no ja se jeste nebyl schopnej dokopat k tomu, abych sel za nejakou slecnou a oslovil ji... Very Happy a tak si za to muzu sam, ze jsem furt sam Very Happy snad se to zlepsi no Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anet



Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 23
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2012 7:42 pm    Předmět: Citovat

A kolik ti je vubec let, smim-li se zeptat? Jinak se odhodlej a bez do toho, co horsiho se muze stat, nez ze by te odmitla Smile Nejlepsi je, kdyz se s tim dotycnym sem tam vidas a treba po sobe uz nejakou dobu koukate. Nebo nekde na akci...tk kdyz po tobe kouka, tk je jasny, ze ma zajem. Takze o to lehci to i treba muze byt Smile...si myslim Very Happy ale mluvim z vlastni zkusesnosti no Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hegi



Založen: 1.1.2007
Příspěvky: 57
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2012 7:54 pm    Předmět: Citovat

je mi 20 Very Happy. Tak jako prilezitosi uz jsem mel spousty jenze jsem vzdy nenasel odvahu a nebo jsem to nejak posral ... Very Happy. Ale jako bavit se s holkou, kdyz jsem opily tak to se da. Horsi je to kdyby pak melo dojit na schuzku, kde bych mel byt strizlivi a normalne se bavit. No jeste jsem tak daleko nebyl ... Very HappyVery Happy. Jen snad jednou a to byl typ devcete, ktera toho namluvila jeste min nez ja! Very Happy Takze to dopadlo tak, ze jsme spolu byli +- hodinu a z toho jsme vetsinu casu mlceli ... Very Happy Tohle me dost demotivovalo a uz jsem to nezopakoval Very Happy ale zas muzu rict, ze ja se snazil, ale i tak me ego utrpelo silnou ranu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anet



Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 23
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2012 8:04 pm    Předmět: Citovat

No, ja jsem na tom uplmńe stejne, vzdy se mi to lip povida, kdyz mam trochu pripito Very Happy Ale tak to pujde, hlavne se nesmis vzdavat. V nejlepsim pripade za tebou holka prijde sama hele Very Happy Jinak ja taky zrovna nejsem moc upovidanej clovek a rande, co jsi popsal, uz jsem taky parkrat zazila a obcas takove schuzky se znamymi zazivam Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zoranka



Založen: 1.4.2012
Příspěvky: 107

PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2012 8:06 pm    Předmět: Citovat

Zkus chodit do nějakých zájmových kroužků (nebo podobných skupin), tam se můžeš s někým seznámit. Asi je to docela častá rada, ale myslím, že takový postup není špatný -budete mít i společná témata k rozhovoru. Smile
Já jsem teda ukecaná strašně Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hegi



Založen: 1.1.2007
Příspěvky: 57
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2012 8:17 pm    Předmět: Citovat

No posledni dobou mam za sebou docela velka rozhodnuti. Napr. ten jazykovy kurz + jsem ted prestal chodit do sportu, ktery jsem delal 4 roky Very Happy. Takze budu mit docela dost casu, tak se asi podivam po nejakym dalsim zajmu/konicku, kde by mohly byt slecny Very Happy. A poradne se dotoho opru Very Happy, abych si konecne taky zkusil, jaky to je byt ve vztahu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anet



Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 23
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2012 8:26 pm    Předmět: Citovat

No reknu ti jedno, je to prijemny, kdyz mas nekoho, o koho se muzes oprit Smile ale samozrejme to ma sve klady i zapory...stejne jako kdyz je clovek sam Very Happy A co jsi delal za sport?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hegi



Založen: 1.1.2007
Příspěvky: 57
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2012 8:38 pm    Předmět: Citovat

delal jsem capoeiru coz je taky pekne blby slovo na to, aby jste to nekomu rekly Very Happy posledni dobou mi to zacalo delat nejak problemy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zoranka



Založen: 1.4.2012
Příspěvky: 107

PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2012 8:43 pm    Předmět: Citovat

A nechal jsi toho kvůli čemu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé Časy uváděny v GMT
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 4 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127