Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Diplomová práce prosba

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Daniela



Založen: 4.4.2016
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: po duben 04, 2016 6:22 am    Předmět: Diplomová práce prosba Citovat

Vážení,

dovolte mi, abych se v úvodu krátce představila. Jmenuji se Daniela, pracuji jako vedoucí personalista na vysoké škole. Dálkově studuji obor Speciální pedagogika na Masarykově univerzitě v Brně.
V rámci své diplomové práce bych se chtěla věnovat zkušenostem lidí s koktavostí na trhu práce. K této volbě mě vedla zkušenost mého dobrého přítele, který se s balbuties potýká a jeho start na trhu práce i přes vysokoškolské vzdělání vůbec nebyl snadný.
Proto hledám další lidi, kteří by byli ochotni poskytnou mi rozhovor(osobní či elektronický) a podělit se se mnou o zkušenosti s trhem práce.

Chápu, že naše společnost je v některých ohledech "přezkoumaná", rozhodně bych nechtěla nikoho obtěžovat, jde mi jen o zkušenosti z této konkrétní oblasti. Ráda bych svou prací pomohla.

Děkuji vám za váš čas a předem děkuji za odpověď, moje adresa das.bezdecin@seznam.cz

S úctou

Daniela
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé Časy uváděny v GMT
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127