Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Zbavujeme se koktání, zn.: dlouho a s důsledností ;-)

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
TeEs



Založen: 26.5.2009
Příspěvky: 8
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po srpen 24, 2009 5:55 pm    Předmět: Zbavujeme se koktání, zn.: dlouho a s důsledností ;-) Citovat

Ahoj lidi, koktám (spíše zadrhávám) už nějaký ten pátek - s obdobími radostí i smutků, vzletných proudů plynulosti i těžkými propady blokád. Před dvěma lety jsem byl na Foniatrické klinice v Žitné (možná Ječné, ty ulice se mi pletou) a nemohl jsem si to tam vynachválit - příjemné prostředí, skvělí doktoři, super spolubydlící (co jsem slyšel, tak jsme byli nejhorší partička za ty roky Very Happy - rozbitá brada hovoří za vše) a řeč se mi dost zlepšila... nicméně, poté jsem dost polevil v trénování a nastala recidiva Sad . Letos jsem maturoval, zpočátku to byl menší očistec a v tu chvíli jsem si řekl - dost. Nechci dál podřizovat své vztahy, svůj život, své chování téhle vadě. Před několika týdny jsem začal znovu s logopedickými a dechovými cvičeními, přibral jsem si k tomu meditaci (zklidní to a vidíte věci víc realisticky) a hlavně se zkouším zapojovat do rozhovorů.

Ve dvou se táhne vše lépe, proto se chci zeptat - nechce se někdo připojit ke zdolávání tohohle nesnadného cíle? Podpora, sdělování si zkušeností apod. Wink - čím víc lidí, tím lépe - utvoříme si malou terapeutickou skupinku Very Happy - co vy na to?
_________________
,,Zachraňte Zemi. Je to jediná planeta s čokoládou."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Ivca93



Založen: 1.8.2009
Příspěvky: 34
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne srpen 30, 2009 7:05 pm    Předmět: Citovat

Ahoj bezva nápad, taky bych moc ráda s někým diskutovala pocity.... Jestli můžu, tak si tě přidám do kontaktů v Icq.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tlamych



Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: út září 08, 2009 9:16 am    Předmět: Zdravím Citovat

Také bych se rád připojil, Ivca tu ICQ nekde schovane v profilu nema? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivca93



Založen: 1.8.2009
Příspěvky: 34
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út září 08, 2009 6:17 pm    Předmět: Citovat

už jsem teda na můj profil přidala ICQ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tlamych



Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: so září 12, 2009 4:35 pm    Předmět: ICQ Citovat

Tak koukam do profilu a ICQ nikde, kdyztak ho zkus pridat znovu Smile. Nebo moje ICQ tu je (174054201), tak se muzes ozvat a popisem...pripadne pokud jsi ze stredocech tak se muzem setkat...cim vic lidi tim lepe Smile.

Kaja
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé Časy uváděny v GMT
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127