Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Pozývam vas na novy web koktanie.com

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Klitoris



Založen: 17.8.2007
Příspěvky: 81

PříspěvekZaslal: út srpen 18, 2009 7:29 am    Předmět: Pozývam vas na novy web koktanie.com Citovat

Ahojte.
Kupil som webhosting a domenu http://koktanie.com
Vsetci ste vytani, konecne poriadna domena.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ico



Založen: 18.1.2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: út srpen 18, 2009 10:07 am    Předmět: Citovat

aky to ma zmysel, ked uz existuje toto diskusne forum?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mayko



Založen: 23.2.2009
Příspěvky: 45

PříspěvekZaslal: út srpen 18, 2009 11:16 am    Předmět: Citovat

Dobre ze bude aj slovenske forum, o tomto vedia dokopy 10ti slovaci....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klitoris



Založen: 17.8.2007
Příspěvky: 81

PříspěvekZaslal: út srpen 18, 2009 1:19 pm    Předmět: Citovat

ico napsal:
aky to ma zmysel, ked uz existuje toto diskusne forum?


Ne ono ide o to ze konecne to bude na normalne domena a viac ludi sa najde chapes?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ico



Založen: 18.1.2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: út srpen 18, 2009 3:49 pm    Předmět: Citovat

kazdy normalny koktavy zajakavajuci zrejme vie ako sa jeho choroba vola, ked si da do googlu vyhladat balbutik, tak mu vyhodi toto forum, ci uz slovak alebo cech, to nove forum mi pride zbytocne, ale to je len cisto osobny nazor
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klitoris



Založen: 17.8.2007
Příspěvky: 81

PříspěvekZaslal: st srpen 19, 2009 8:17 am    Předmět: Citovat

ico napsal:
kazdy normalny koktavy zajakavajuci zrejme vie ako sa jeho choroba vola, ked si da do googlu vyhladat balbutik, tak mu vyhodi toto forum, ci uz slovak alebo cech, to nove forum mi pride zbytocne, ale to je len cisto osobny nazor


Ja som skor myslel ze by sme sa tam mohli premiestnit.
Mam zabezpeceny hosting a domenu som zaplatil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Giovanni



Založen: 7.8.2008
Příspěvky: 58
Bydliště: SVK, Veľký Krtíš

PříspěvekZaslal: st srpen 19, 2009 1:33 pm    Předmět: Citovat

Ja som sa aj tam registroval a ci to je zbytocne,ci nie to sa uvidi ako sa rozbehne forum,ale koktavy skor najde stranku o koktavosti ako balbuties...priznam sa ja som to cca pred par rokmi ani nevedel,ze co to je balbultik Laughing ,ale samozrejme aj toto forum je dobre,taka klasika ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Oreme



Založen: 31.7.2007
Příspěvky: 9
Bydliště: Liberec, Zlín

PříspěvekZaslal: ne srpen 23, 2009 1:43 pm    Předmět: Citovat

Nejsem si uplně jistý, že más smysl zdvojovat existujícící stránky, lepší je vytvořit silnou komunitu z jedné stránky, než přízeň publika rozdělovat, o přesunutí této stránky nemluvě. Čecha (a asi ani Slováka) ta adresa stejně z hlavy nenapadne a myslet si, že stačí mít stránky s nějakým názvem a vyhledávače je najdou, je dost naivní. Naopak to je docela věda.

Nicméně pokud ta stránky přispěje k tomu, aby někoho motivovala nebo přinese návod, který pomůže jesnomu člověku, má to smysl Wink

Pokud bych mohl radit, zkus(me) vymyslet něco, co tady třeba neni a dejme to na tvoji stránku, ať se navzájem doplňují Smile Už tu před nějakým časem proběhla myšlenka určitých uživatelských profilů a osobních stránek balbutiků. Tak třeba tohle...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mikeke



Založen: 10.12.2007
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: ne srpen 23, 2009 3:40 pm    Předmět: Citovat

Oreme napsal:
Pokud bych mohl radit, zkus(me) vymyslet něco, co tady třeba neni a dejme to na tvoji stránku, ať se navzájem doplňují Smile Už tu před nějakým časem proběhla myšlenka určitých uživatelských profilů a osobních stránek balbutiků. Tak třeba tohle...


Já si myslím, že založit si kdekoliv blog (což chápu jako zmíněnou 'osobní stránku') je naprosto jednoduché a netřeba dalšího protálu. Například já bloguji už více než dva roky, přičemž jsem o svém koktání napsal pouze jeden, zato poměrně dlouhý článek, na který se mi dostala nemalá odezva, a to jak povzbuzující komentáře, tak ty zatracující. Článek už bohužel neexistuje, smazal jsem jej spolu s blogem, když jsem si zakládal zcela nový. Nicméně si nemyslím, že je vhodné si zakládat profily či osobní stránky jen na téma "Koktám". Fórum mi přijde dostačující, občas sem někdo napíše novinky ve zkoumání koktání, popřípadě svůj příběh, potažmo uspořádá setkání.

Nicméně všem blogování můžu jen doporučit. Jedná se o skvělý prostředek, jak se podělit se svými myšlenkami s ostatními, a to, pokud budete opravdu chtít, i velmi pěknou (tím míním čtivou) formou. Já bych si svůj život bez blogování už asi nedokázal představit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Oreme



Založen: 31.7.2007
Příspěvky: 9
Bydliště: Liberec, Zlín

PříspěvekZaslal: ne srpen 23, 2009 6:15 pm    Předmět: Citovat

Jj. to každý určitě může. Taky mám svůj blog. Bylo to spíš takový nahození něčeho, co tu už bylo navrženo dříve (myslim, že se to bude dát klidně dohledat v sekci web). Přecejen blog není nijak úzce spojený třeba s touhle stránkou, což bych viděl jako hlavní argument pro ty, kdo by se toho chtěli zúčastnit. Klidně se dů dá založit téma a tam se dají linky na jednotlivé blogy v kládat. O tom žádná. Ale to je spíš odbočka od tématu... Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé Časy uváděny v GMT
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127