Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Tábory balbutiků!!

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pilarova



Založen: 22.2.2008
Příspěvky: 2
Bydliště: Chrudim

PříspěvekZaslal: pá únor 22, 2008 9:09 am    Předmět: Tábory balbutiků!! Citovat

Ahojky!! jsem mamka 8 letého Jiříka -zadrhává od malička-jako jeho táta..Je to chytrý a šikovný kluk,ale nemá moc kamarádů,protože se mu děti smějí a nemají na něho trpělivost..Často jne smutný a brečí..My rodiče jsme jezdili hodně na letní tábory a tak byl Jiřík vloni taky.JENŽE!! Po návratu z něho měl problémy -tiky v očích a levé ruce a nožce a bolesti ve svalech - ležel 2 týdny na Neurol.klinice s podezř.na lehkou formu epilepsie.. Bral až doteď prášky,vše se uklidnilo a nakonec se prý jednalo jen o nějaký silný psychol.negativní zážitek.. Takže na normál.tábor už raději je a proto bych se chtěla tady poradit,jaký tábor byste Jiříkovi doporučili!! Vím,že takové tábory balbutiků existují. Moc děkuji !
_________________
Mamka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
honz



Založen: 6.1.2007
Příspěvky: 44
Bydliště: Ostrava-Hrabová

PříspěvekZaslal: ne únor 24, 2008 2:53 pm    Předmět: Tábory balbutiků!! Citovat

Ahoj ! Hned po přečtení tvého příspěvku se mi vybavilo občanské sdružení LOGO. Tohleto sdružení je jedním z mála, ne-li jediné jenž pořádá akce typu letní tábory pro děti s poruchou komunikace. Posílám odkaz na jejich webové stránky:http://www.oslogo.cz/aktivity13.html, kde už určitě najdeš více informací a kontakty.
Sám s tábory nemám zkušenosti, ale co jsem měl možnost si pročítat ohlasy maminek a dětí, jenž byly na táboře, tak byly vesměs pozitivní Smile

Přeji hodně síly a pohody do následujíc dnů Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
pilarova



Založen: 22.2.2008
Příspěvky: 2
Bydliště: Chrudim

PříspěvekZaslal: ne únor 24, 2008 3:12 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Honzo!! Moc děkuji za tuto informaci!! Laughing O tábor máme velký zájem, hned jsem poslala dotazy na tu kliniku,která táboory pořádá..Je to na 5 dní..bylo by to bezva. Takže dík moc a doufáme,že se připojí i další děti!! Question Question Synkoj je 8 a je možnost,že s ním pojede i rodič či prarodič ..mamka
_________________
Mamka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
enduroyamaha



Založen: 11.7.2007
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: ne únor 24, 2008 5:48 pm    Předmět: Citovat

ja jsem na klinice Logo byl a jen mohu doporucit,velice vstricny pristup a hlavne mi udelali komplexni vysetreni Wink .Pod jejich zastitou sou organizovany tabory pro balbutiky,jak jiz bylo uvedeno vyse Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
honz



Založen: 6.1.2007
Příspěvky: 44
Bydliště: Ostrava-Hrabová

PříspěvekZaslal: po únor 25, 2008 7:13 am    Předmět: Tábory balbutiků!! Citovat

Jsem rád, že sem pomohl. Very Happy Je jen škoda, že je hodně málo akcí pro děti, kteří koktají.A pro dospělé balbutiky také je jen minimální minimum Rolling Eyes
Ale věřme, že se to zlepší Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Petra84



Založen: 29.2.2008
Příspěvky: 28
Bydliště: Ústí nad Orlicí

PříspěvekZaslal: pá únor 29, 2008 9:55 am    Předmět: Citovat

Chodím do Loga a byla jsem teď poprvé na zimním táboře a všem doporučuju, je to úplně super!!! Podle mě je Logo v Brně pro balbutiky absolutně nejlepší. Je mi 23 a koktám od 2 let a nic mi dosud nepomáhalo nebo jen na chviličku. Do Loga jezdím od září 2007 a už cítím významné zlepšení Very Happy. Ahoj všichni
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Petr78



Založen: 3.3.2008
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2008 3:57 pm    Předmět: LOGO v Brně Citovat

Dobrý den,

jmenuji se Petr a pracuji na klinice Logo jako logoped. Tábory pořádáme již dlouhodobě a akcí je poměrně hodně. Snažíme se o tom informovat i širokou veřejnost, ale není to tak jednoduché. Vše je o penězích a o zájmu veřejnosti. Proto mě na této stránce mrzí některé přízpěvky typu (pořad ve Střepinách byl o ničem a pod). Ale to je život a je dobře, že každý může říct svůj názor.
Tábory pořádáme v létě i v zimě a můžou se účastnit i rodiče. V září dokonce plánujeme již po třetí tábor u moře. Tyto akce nejsou výhradně pro balbutiky, ale vždy jede početná skupina, která se rozdělí podle problémů s řečí a věku. Hodnocení táborů není na mě, proto budu rád, když se ozve někdo, kdo s námi už byl.
Pokud by Vás zajímaly podrobnosti, prosím, kontaktujte mě kdykoliv na tel 5 4323 2323 (nejlépe mezi 11-12:30) mimo tuto dobu mám klienty. www.logoped.cz www.oslogo.cz/kb

S pozdravem a přeji hodně úspěchů,

Staníček
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JANA K.



Založen: 23.10.2007
Příspěvky: 3
Bydliště: blízko Brna

PříspěvekZaslal: čt březen 06, 2008 11:59 am    Předmět: Citovat

Dobrý den, ahoj.... já jsem byla jako jedenáctiletá na táboře balbutiků v Ochozi u Brna, byl to možná jeden z prvních táborů. Před tím jsem absolvovala klasický tábor, který byl pro mě utrpením, protože jsem byla terčem posměváčků. Na tábor v Ochozi vzpomínám strašně ráda a mohu jen doporučit. Třeba se tady najde někdo, kdo v Ochozi byl tenkrát taky? (rok 1992) Cool


Very Happy Jana
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé Časy uváděny v GMT
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127