Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Nechcete se sejít osobně?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rhett



Založen: 26.4.2006
Příspěvky: 156
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: út březen 20, 2007 9:50 pm    Předmět: Citovat

Tak tady vkládám podrobnosti k tomu setkání sdružení Balbus. Moc mi mrzí, že tam nebudu, vždycky to bývá legrace. Všem doporučuju!!!

Sejdeme se v sobotu (31.3.) od 12 hod. v restauraci "Budvarka" blízko
"kulaťáku" - tj. Vítězného náměstí v Praze 6 - Dejvěcích nedaleko konečné
stanice zčleného metra "A" - Dejvická a stanice tram "Vítizné náměstí" e.
2,8,20,26.
Adresa restaurace: Wuchterlova 22/336 (roh ulic Svatovítská a Wuchterlova -
v poíloze mapka)
www.budvarkadejvice.cz
(tel. do restaurace: 222960820)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Fuga



Založen: 23.11.2006
Příspěvky: 35
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt březen 22, 2007 3:13 pm    Předmět: Citovat

Aha, té škoda, jdu se proběhnout na otevřený závody do Prokopáku, více na http://www.behej.com/terminovka.php?zavod=1073, kdyby se chtěl někdo přidat. Ale pokud tam nevyplivnu plíce Smile, třeba dorazim pozdějc. Petr
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lena



Založen: 1.4.2007
Příspěvky: 1
Bydliště: Louny

PříspěvekZaslal: ne duben 01, 2007 6:30 pm    Předmět: Citovat

Laughing čau všichni, včera jsme měli setkání občanskýho sdružení Balbus. Vyjímečně bylo v Praze. Sešlo se nás nakonec asi 10. Bylo to moc prima, člověku pomůže vidět, že na to není sám, že se se stejnými problémy potýká víc lidí a získá určitý nadhled.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Honza



Založen: 13.4.2006
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2007 6:44 pm    Předmět: Citovat

Setkání Balbusu bylo fajn, i když jsme s Lukášem trochu vybočovali z věkového průměru, tak jsme byli velmi spokojení.

Co se týče našich pražských setkávání, kluci budou mít v květnu maturitu, tak aby se nemuseli moc stresovat například o svaťáku, tak bych navrhoval sejít se v pondělí za dva týdny, to je 16.4.. Napište mi, kdo byste měl zájem, nebo případni pokud se vám to nehodí, tak to můžeme ještě poesunout. Všiml jsem si, že sem do fóra psali nějací pražáci, určitě přiite! Ahoj, Honza
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lukas ...



Založen: 8.6.2006
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: čt duben 05, 2007 6:53 pm    Předmět: Citovat

Jo setkání Balbusu bylo hodně zajímavý, poprvé jsem viděl, že existujou i balbutieky Very Happy a balbutici který jsou o desítky let starší než já... Nic proti Balbusu, vážim si každý takový skupiny, ale celkem mi zklamalo, že na "celostátním" setkání balbutiku se sejde přibližni 10-12 lidí. Jenom mi to utvrdilo v tom, že balbutici se uzavírají do sebe a koktání považujou za věc, která je vylueuje ze společenskýho života. A ještě jedna věc, která tam zaznila a myslim si, že je to svatá pravda... na tyhle setkání chodí předevsim ty balbutici, který už určitým způsobem vyspěli a koktání neskrývají nebo ho skrývají málo a ne ti, pro který by bylo nejpřínosnější, tj. ti, který se skrývají před svitem, jenom mlčí a mají sebevědomí na bodu mrazu... takže všichni pražský i mimopražský balbutici, nemějte strach a přijďte na naše setkání
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kate



Založen: 20.3.2007
Příspěvky: 29
Bydliště: praha

PříspěvekZaslal: st květen 02, 2007 10:38 am    Předmět: Citovat

čau, jsem tady nová a chtěla jsem se zaptat,kdy bude další setkání. A od kolika do kolika ja tim lidem, kteří tam jezdí. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lukas ...



Založen: 8.6.2006
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: st květen 02, 2007 1:49 pm    Předmět: Citovat

No tak nevim, kdy bude další setkání, ale tak řádově do měsíce by bejt mohlo ... A tim lidem, co tam chodí je řádově 18-30, ale nemyslim si, že by věk hrál nějakou roli ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blanka



Založen: 4.4.2007
Příspěvky: 3
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt červen 21, 2007 4:48 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,

pristi schuzka od Balbus se bude konat v Brne tenhle vikend:

Nedili 24.6. v Brni od 18 hod. v restauraci na Staré Osadě.

někteří se sejdeme už brzy odpoledne a zajedeme se vykoupat asi na Brněnskou přehradu.

Kdo ma zajem, at mne posila email! Pojedu tam z Prahy nedeli rano nebo poledne.

Tak zatim!

Blanka
_________________
you never walk alone.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Blanka



Založen: 4.4.2007
Příspěvky: 3
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá červen 22, 2007 9:57 am    Předmět: Citovat

Tak upresneni:

sraz je v nedili od 18 hod. v restauraci Světava, adresa Brno-Židenice Stará osada 3984/15. Je to na konečné tramvaje na Staré osadi, u nákupního centra Albert.

Pro zájemce o koupání ještě předtím máme sraz mezi 13-14 hod. u vlak.
nádraží a jedeme autem na Brninskou přehradu.
_________________
you never walk alone.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Honza



Založen: 13.4.2006
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: po červen 25, 2007 3:56 pm    Předmět: Pražské setkání! Citovat

Naše pražské setkání bude tuto sobotu někdy k večeru v jedné příjemné hospodě na Praze 7. Budeme fakt rádi, když se kdokoliv další připojí (Kate a Pavlo!). Nám všem, co se scházíme, to přijde přínosné, tak bych všem doporučoval, co na něčem podobném nebyli, abyste to taky vyzkoušeli...A když vám to přijde k ničemu, tak prostě mužete odejít (a nebudeme po vás chtít 500 kč jako pan Drozda : ).

Jestli byste chtěli dorazit, tak mi dejte vidět na mail j.vyhnanek@centrum.cz
Honza
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lukas ...



Založen: 8.6.2006
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: so červen 30, 2007 9:10 pm    Předmět: Citovat

Nazdar lidi, právě jsem se vrátil z našeho pražského setkání ... mělo se nás sejít víc, ale nakonec jsme se sešli jen tři - Rhett, Honza a já. Myslim si, že je velká škoda, že se nás tam neschází víc. Jenom tady na fóru je poměrně dost lidí, který mají v profilu bydlišti Praha. chtěl bych se těch lidí zeptat, proč alespoň jednou nezkusí přijít a vyzkoušet to. Možná, že někdo má s takovýmhle setkáváním nějaký zkušenosti a nepovažuje to za velkej přínos, ale neoek bych, že to je moc lidí (pokud vůbec někdo). prostě přijďte, zkuste to a pak suite!!! Možná, že jste v tý fázi koktavosti, kdy se skrýváte, tajíte to a máte strach, aby na to někdo náhodou nepřišel. Myslim si, že každej z nás si tím prošel ... A právě na tenhle pocit zoufalství a osamocení ve svým problému je osobní setkávání nejlepší lék. prostě to poznání, že poslouchat balbutika není žádný utrpení, že těch pár vteoin navíc, který člověku trvá něco říct, nehraje vůbec žádnou roli, je naprosto klíeový. Nechci poueovat, moralizovat ani sahat nikomu do svědomí. Srovnejte si to v hlavě sami, ale myslim si, že nestojí za to nechat se ovládat strachem ... Kdo by chtěl příště přijít, ať píše Honzovi na mejl, rádi se s Vámi poznáme
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jay



Založen: 5.4.2006
Příspěvky: 85

PříspěvekZaslal: ne červenec 01, 2007 4:15 pm    Předmět: Citovat

ahoj..já chtěl přijít,ale zjistil jsem to na poslední chvíli,tak byl problém...kde,že jste to byli?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rhett



Založen: 26.4.2006
Příspěvky: 156
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: ne červenec 01, 2007 10:01 pm    Předmět: Citovat

Nazdar Lidi. Díky moc Honzovi a Lukášovi za pěkný večer. Ten kdo nepřišel, o moc přišel. A také díky Lukášovi za skvělý článek a výzvu. Opravdu, nebojte se a přijďte - my vás neukousneme a nic zlého se vám nestane. Smile Byli jsem v jedné zajímavé hospudce v Holešovicích a myslím, že to bylo moooc fajn. Takže pánové a dámy - vypnite prosím příště své poeítaee, PS, televize, DVD a video poehrávaee a já nevím co všechno ještě a poíjite - je to možnost, jak udělat něco pro svou řeč - a možná i sami pro sebe. Díky. A pěkné prázdniny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pavla



Založen: 9.4.2007
Příspěvky: 25
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt červenec 05, 2007 1:02 pm    Předmět: Citovat

Ráda bych někdy přišla, ale bohužel jsem nebyla v tu dobu v Praze. příště bych ráda přišla, tak to prosím dejte vidět víc dopředu Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Honza



Založen: 13.4.2006
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: so červenec 07, 2007 9:03 pm    Předmět: Citovat

Omlouvám se, že sem to poslední setkání spíchnul tak narychlo, chtěl sem, aby bylo ještě před prázdninama a dřív sem byl až po uši ve zkouškách...

Tak abyste to měli dost dopředu, tak mi mužete napsat na mail (prosim co nejdřív!) , kdy by se vám to hodilo někdy buď první nebo třetí týden v září, já se pokusim vybrat co nejlepší termín. přesný termín vyberu tak ve druhé pulce srpna, aby v tom bylo jasno.

No ve třech to bylo taky dobrý, ale když by nás bylo víc, tak by to bylo super! Nemusíte se nás bát...: )

Ahoj, Honza
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé Časy uváděny v GMT
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127