Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Nechcete se sejít osobně?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tomas



Založen: 18.6.2006
Příspěvky: 7
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne červen 18, 2006 6:50 pm    Předmět: Citovat

Nazdar ludia, som tu novy. V Bratislave som navstevoval svojpomocnu skupinu asi 6 rokov a bolo to super. Uz dlhsi cas som v Prahe a divim sa, ze tu zatial nic takeho neexistuje. Nepoznam tu ziadneho zajakaveho, ale ako viděm, predsa sa tu niekto taky najde. Nabuduce sa rad k stretnutiu pridam, kto to organizuje?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rhett



Založen: 26.4.2006
Příspěvky: 156
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: po červen 19, 2006 2:52 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Tome. Díky, žes napsal. No, tady je to se svépomocnou skupinou problém. Ale co kdyby ses podílel na jejím založení - máš přeci jen bohaté zkušenosti. Když tak se prosím kontaktuj na Honzu, který je přímo z Prahy. Také bych do toho šel, ale až tak od září. Myslím, že by se nás našlo více, protože tyto skupiny mají ve světě opravdu úspěch. Tak zatím. A pěkné léto Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jay



Založen: 5.4.2006
Příspěvky: 85

PříspěvekZaslal: po červen 19, 2006 6:09 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,jo něco takovýho by určitě pomohlo...rad si do takové skupinove terapie přidám Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rhett



Založen: 26.4.2006
Příspěvky: 156
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: po červen 19, 2006 7:22 pm    Předmět: Citovat

jj, super Jayi, tak už se nám to pomalu rozjíždí. Vypadá to opravdu slibně Smile To možná i přes prázdniny nastuduju všechny knížky, které o svépomocných skupinách balbutiku mám Smile Už se na to moc těším!!! Bude super, když tam bude někdo, kdo už s tím má živou zkušenost. Z knih se všechno vyčíst nedá. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Martin



Založen: 14.3.2006
Příspěvky: 36
Bydliště: Havíoov

PříspěvekZaslal: st červen 21, 2006 8:13 pm    Předmět: Citovat

Zdar Rhett,eeee knihy jsou jen knihy,tam toho moc nenajdeš,osobní setkání je podle mi vždycky lepší,to ti ale říkat nemusím Very Happy ,chtělo by to více lidí,kteří mají chuť se sejít.
Sakra lidi,pojdti do toho,co jste ze severu moravy,tak mi napište Smile ,!proč sedět někde v kouti na byti schováni za monitorem,dokažme tim ostatním že se zahnat do kouta nenecháme!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rhett



Založen: 26.4.2006
Příspěvky: 156
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: čt červen 22, 2006 6:14 am    Předmět: Citovat

Nazdar Martine. Jasně že osobní setkání je nejlepší Smile)) Už se moc těším na zítřejší akci!!!! A jestli je tady ještě někdo ze severu Moravy - nejlépe z Ostravska, tak neváhejte a přidejte se k nám!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
met



Založen: 23.7.2006
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: ne červenec 23, 2006 5:47 pm    Předmět: Citovat

ja studujem v Ostrave a rad by som sa neak stretol,s kolegami Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martin



Založen: 14.3.2006
Příspěvky: 36
Bydliště: Havíoov

PříspěvekZaslal: po červenec 24, 2006 1:21 pm    Předmět: Citovat

Ahoj mete,jsem z Havíoova,což je kousek od Ostravy,atk pokud se chceš setkat a pokecat,atk mi napiš,buď tady,nebo lépe na e-mail : martpal@seznam.cz Nebo pokud máš icq,tak se spoj přes něho.Martin Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rhett



Založen: 26.4.2006
Příspěvky: 156
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: po srpen 07, 2006 2:09 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Mete - škoda, že z Ostravy mizím - ale je nás tam spousta, tak žádné strachy - s Martinem i s Davidem je velká legrace Smile) Zdravím OSTRAVU!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
drobas



Založen: 11.2.2007
Příspěvky: 20
Bydliště: Trutnov

PříspěvekZaslal: po únor 12, 2007 9:45 pm    Předmět: Citovat

zdravim vsechny,
sem ohromne prekvapen ze funguje i neco takoveho jako forum balbutiku a ze je nas s touto vadou tolik :-/...
jsem z Trutnova, student, skoro 18 let, jsem k dispozici a budu moc rad pro pripadnou schuzku s nekym z okoli, pokec, nebo i pres skype, proste cokoli...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Honza



Založen: 13.4.2006
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: ne únor 18, 2007 10:49 pm    Předmět: Setkání 26.2. Citovat

Ahoj, rád bych pozval všechny Pražáky (ale klidně i mimopražské) na další setkání pár balbutiku, které plánujeme na pondělí 26.2. v některé hospodě (bohužel v Praze, takže nevim nevim, jestli se ti bude chtít, Drobasi...). Zatím by nás mělo být asi šest, ale byli bychom rádi, kdyby se ještě někdo přidal!!

Myslím, že nejlepší způsob, jak bojovat s koktáním je mluvit, mluvit a mluvit, snažit se s tím nějak smířit a přijmout svojí osobnost, což je podle mi nejlepší v konfrontaci s jinými lidmi podobnými jako já, no a přesně to by měl být hlavní úeel našeho setkání (jinak taky samozřejmě normální pokecání: ). Abych tak shrnul náš názor na věc, tak jsme zavrhli spoléhání pouze na nějakou pasivní pomoc (zázraené doktorské metody atd.), ale snažíme se najít nějakou vlastní, osobní cestu, k jejímuž nalezení je určitě dobré slyšet názory ostatních i vzájemná podpora, kterou jsem na tichhle setkáních hodně ocenil.

No tak kdyby se nikomu chtělo, tak sem pak napíšu ještě nějakej sraz...(Jestli byste někdo měl zájem, ale nemáte rádi zakouoené hospody, tak se ozvěte, můžeme to uskutečnět jinde...).Honza
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drobas



Založen: 11.2.2007
Příspěvky: 20
Bydliště: Trutnov

PříspěvekZaslal: po únor 19, 2007 1:41 pm    Předmět: Citovat

zdravim, sem rad ze neco takovyho organizujete ale zrovna v pondeli to fakt nemuzu...ale do mesice (snad Very Happy) budu mět ridicak takze pak by to urcite slo a moc rad bych prijel..zatim muzu jen poprat dobrej pokec a podporit vas v revoluci proti koktavosti Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lukas ...



Založen: 8.6.2006
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: st únor 28, 2007 6:25 pm    Předmět: Setkávání v Praze Citovat

Zdravim všechny balbutiky,
chtěl bych pozvat všechny, co jste z Prahy nebo okolí, přijďte na ty setkání, který organizuje Honza... někdo se vám nebude smát, setkáte se s dalšíma lidma s podobným problémem, mužete se podělit o zkušenosti, který máte nebo jen tak normálně pokecat o všem možným i nemožným. Myslim si, že minimálně za zkoušku to stojí. též momentálni je nás šest, normální lidi kolem dvaceti let. Nebuite online hrdinové a přite se sejít osobně. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rhett



Založen: 26.4.2006
Příspěvky: 156
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: po březen 05, 2007 8:52 pm    Předmět: Citovat

Zdar. Musím Honzovi poděkovat za to pondělní setkání. Bylo fakt super. A hlavně díky všem, kteří tam přišli. I to pivo bylo dobré (no, na to, že pivo nepiju, mi opravdu chutnalo). Tak doufám, že nás bude příště více. Také bych chtěl všechny pozvat na sraz občanského sdružení Balbus, které se uskuteční tentokráte v Praze, v sobotu dne 31. boezna 2007 odpoledne, v Dejvěcích, u kruháku, v hospodě (jejíž název jsem právě zapomněl - tak sorry). Snad si časem vzpomenu a dopíšu ho tady. Tak neváhejte a poíjite. Není nad to si pokecat face to face.
P.S.
A není to jen pro lidi kolem dvacítky - sám jsem si to na sobě ověřil Smile))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
daraj



Založen: 14.3.2007
Příspěvky: 7
Bydliště: Praha, Toinec

PříspěvekZaslal: út březen 20, 2007 7:06 pm    Předmět: Citovat

no tak to je teda škoda, ten vikend jedu domu. Tak snad se s vámi seznámim na některém přištím srazu. Dejte potom včas vidět.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé Časy uváděny v GMT
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127