Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Nechcete se sejít osobně?
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní






PříspěvekZaslal: so březen 18, 2006 9:20 am    Předmět: Nechcete se sejít osobně? Citovat

ač jsem se hodně snažil, tak jsem na těchto ani na jiných stránkách nenarazil na to, že bychom se my balbutici nějak aktivni scházeli (mimo akcí pořádaných logopedy či nějakých pochybných konferencí). S mým koktavým spolužákem (obima nám je devatenáct) jsme se shodli, že by nás lákalo setkat se s více lidmi s podobným problémem, a to osobně, bušení do klávesnice je otrava, ne?Nemáme se přece za co stydět. chtěli bychom si vymioovat naše zkušenosti anebo si prostě jenom tak normálně popovídat ( nejenom o samotném Mluvení). Nás už omrzeli nefunkení doktorské metody a chceme s koktavostí bojovat jiným způsobem – a to snažit s tím vyrovnat a žít naplno bez nějakého pocitu ménicennosti. A k tomu je nějaké společenství docela dobrá cesta, myslím, že když dokážu přijmout druhé s tímto problémem, tak pak dokážu lépe přijmout i sám sebe. Bydlíme v Praze, jestli byste někdo měl zájem, tak mi napište váš kontakt na j.vyhnanek@centrum.cz a domluvíme nějakou schuzku (patrni někde v hospodě). Honza
Návrat nahoru
XXL
Anonymní





PříspěvekZaslal: út březen 21, 2006 6:25 am    Předmět: Re: Nechcete se sejít osobně? Citovat

Chtel bych se sejit, ale do Prahy je cesta dlouhaaa.Laughing Z vychodněch Cech tady nekdo neni?


Anonymous napsal:
ač jsem se hodně snažil, tak jsem na těchto ani na jiných stránkách nenarazil na to, že bychom se my balbutici nějak aktivni scházeli (mimo akcí pořádaných logopedy či nějakých pochybných konferencí). S mým koktavým spolužákem (obima nám je devatenáct) jsme se shodli, že by nás lákalo setkat se s více lidmi s podobným problémem, a to osobně, bušení do klávesnice je otrava, ne?Nemáme se přece za co stydět. chtěli bychom si vymioovat naše zkušenosti anebo si prostě jenom tak normálně popovídat ( nejenom o samotném Mluvení). Nás už omrzeli nefunkení doktorské metody a chceme s koktavostí bojovat jiným způsobem – a to snažit s tím vyrovnat a žít naplno bez nějakého pocitu ménicennosti. A k tomu je nějaké společenství docela dobrá cesta, myslím, že když dokážu přijmout druhé s tímto problémem, tak pak dokážu lépe přijmout i sám sebe. Bydlíme v Praze, jestli byste někdo měl zájem, tak mi napište váš kontakt na j.vyhnanek@centrum.cz a domluvíme nějakou schuzku (patrni někde v hospodě). Honza
Návrat nahoru
charlie
Anonymní





PříspěvekZaslal: út březen 21, 2006 6:33 pm    Předmět: Citovat

Jestli by jste chtěli,tak mužete jet s náma na takový sraz vyjimečných lidí Smile ,zatim jsme asi tři a jestli by někdo z vás chtěl tak se mužete přidat, kdy a kde ještě zatim není dohodnuto,já jsem z východních Čech tak bych ti mohl vzít,kdyby to bylo dál,teda jestli budes chtít.
Návrat nahoru
XXL
Anonymní





PříspěvekZaslal: st březen 22, 2006 6:07 am    Předmět: Citovat

Super, to vis ze bych jel. můj mail je anunaki@seznam.cz tak se plčase kdyztak ozvi.


charlie napsal:
Jestli by jste chtěli,tak mužete jet s náma na takový sraz vyjimečných lidí Smile ,zatim jsme asi tři a jestli by někdo z vás chtěl tak se mužete přidat, kdy a kde ještě zatim není dohodnuto,já jsem z východních Čech tak bych ti mohl vzít,kdyby to bylo dál,teda jestli budes chtít.
Návrat nahoru
Prox



Založen: 31.3.2006
Příspěvky: 32
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: po duben 03, 2006 1:47 pm    Předmět: Citovat

jsme tady novej, ale taky bych se rozhodne chtel z nekym sejit, protoze jsem jeste někdy nemluvil s zadnym balbatikem, a docela by me to zajimalo... Jsem z teplic.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: út duben 04, 2006 1:39 pm    Předmět: Citovat

Já se do Teplic asi nedostanu, nejezdíš někdy do Prahy? Jestli bys měl cestu kolem, tak bychom se mohli někde sejít třeba jenom na chvilku (chodíš do hospody?...). No a jestli bys sem měl jet jenom kvůli tomu, tak to jsme se domlouvali, že bychom podnikli nějakej výlet. Jinak, dobrý asi je zajít na ten chat, já sem tam zatim moc nebyl, ale chystám se tam.... Ahoj, Honza
Návrat nahoru
kar
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá duben 07, 2006 10:56 pm    Předmět: Citovat

Já jsem z Plzni a docela rád bych si popovídal s někým kdo má podobné problémy, dell@post.cz
Návrat nahoru
Petra



Založen: 6.4.2006
Příspěvky: 4
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so duben 08, 2006 5:32 pm    Předmět: Citovat

Taky bych se chtěla seznámit s jinými balbutiky. Je mi 20 let a jsem z Prahy. Tak jestli by měl někdo zájem tak můj e-mail je Petra.Drahosova@seznam.cz. Tak pište, budu ráda. :D :lol: :D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jay



Založen: 5.4.2006
Příspěvky: 85

PříspěvekZaslal: st duben 12, 2006 1:33 pm    Předmět: Citovat

Jestli se nudíte tak mi taky mužete psát...je mi 21
redzone@centrum.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Honza



Založen: 13.4.2006
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: čt duben 13, 2006 2:51 pm    Předmět: Citovat

Jsem rád, že můj návrh vzbudil nějaký ohlas. Máme za sebou první velice úspěšnou akci, tři balbutici jsme zašli do hospody a moc hezky jsme si pokecali (taky o našem problému, ale vůbec ne jenom o tom). chtěli bychom v těchto setkáních pokračovat, rozhodně to bylo pro nás pro všechny hodně přínosné. Myslíme si, že takovéhle setkání s jinými balbutiky je hodně důležité ve zvládání našeho problému. Nejenže si můžeme s ostatními balbutiky vyměnit svoje zkušenosti, ale hlavně (a to se nám přes chat či e-mail nepodaří) tím můžeme získávat sebedůvěru v mluvení, která se nezíská jinak, než že budeme mluvit, mluvit a mluvit. No a zrovna schuzky s ostatními balbutiky by k tomu byly takové nejméně bolestné místo, ne? Další věc je, že když dokážu přijmout ty druhé, tak pak můžu být víc tolerantní i na sebe. někdy jsem tomu nevěřil, když mi to někdo předtím říkal, ale též jsem si vyzkoušel, že opravdu poslouchat balbutika není žádné utrpení !!A muže být i docela sranda.
chtěli bychom vytvořit něco jako sdružení a pravidelně se scházet (na místě nezáleží, jestli nikomu vadí hospoda, tak třeba v kavárně), jenom by to asi muselo být v Praze, my se jinam moc nedostaneme. Ale to bychom se i s těmi mimopražskými pak vlastně mohli setkat na tom výletě, co organizuje Renata a Charlie, ne?
Tak jestli byste někdo měl zájem zapojit se do našeho setkávání, tak mi napište na j.vyhnanek@centrum.cz a něco zase podniknem. Byli bychom rádi, kdyby se ozvalo co nejvíc lidí!
Ahoj
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: ne duben 30, 2006 3:14 pm    Předmět: Citovat

Tak jsme se opět sešli a zas to bylo fajn. Nenajde se ještě nějaký Pražák, který by se chtěl s náma poznat?
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: so květen 13, 2006 9:34 pm    Předmět: Citovat

Ahoj.najde....tak až něco bude tak to sem hod Very Happy
Návrat nahoru
Jitka
Anonymní





PříspěvekZaslal: út květen 16, 2006 8:32 pm    Předmět: Sdružení Citovat

Honza napsal:
Jsem rád, že můj návrh vzbudil nějaký ohlas. Máme za sebou první velice úspěšnou akci, tři balbutici jsme zašli do hospody a moc hezky jsme si pokecali (taky o našem problému, ale vůbec ne jenom o tom). chtěli bychom v těchto setkáních pokračovat, rozhodně to bylo pro nás pro všechny hodně přínosné. Myslíme si, že takovéhle setkání s jinými balbutiky je hodně důležité ve zvládání našeho problému. Nejenže si můžeme s ostatními balbutiky vyměnit svoje zkušenosti, ale hlavně (a to se nám přes chat či e-mail nepodaří) tím můžeme získávat sebedůvěru v mluvení, která se nezíská jinak, než že budeme mluvit, mluvit a mluvit. No a zrovna schuzky s ostatními balbutiky by k tomu byly takové nejméně bolestné místo, ne? Další věc je, že když dokážu přijmout ty druhé, tak pak můžu být víc tolerantní i na sebe. někdy jsem tomu nevěřil, když mi to někdo předtím říkal, ale též jsem si vyzkoušel, že opravdu poslouchat balbutika není žádné utrpení !!A muže být i docela sranda.
chtěli bychom vytvořit něco jako sdružení a pravidelně se scházet (na místě nezáleží, jestli nikomu vadí hospoda, tak třeba v kavárně), jenom by to asi muselo být v Praze, my se jinam moc nedostaneme. Ale to bychom se i s těmi mimopražskými pak vlastně mohli setkat na tom výletě, co organizuje Renata a Charlie, ne?
Tak jestli byste někdo měl zájem zapojit se do našeho setkávání, tak mi napište na j.vyhnanek@centrum.cz a něco zase podniknem. Byli bychom rádi, kdyby se ozvalo co nejvíc lidí!
Ahoj
Eauky lidi, jsem tu nová, hledám cokoliv, kde bych mohla získávat informace o možnostech jak na TO. Tady se mi moc líbí. Jestli máte chuť se sdružovat, tak se mužem nechat inspirovat! Existuje sdružení balbus : http://www.volny.cz/balbus, tak se mějte krásooueky a doufám, že se brzy potkáme!
Návrat nahoru
Honza



Založen: 13.4.2006
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: st květen 31, 2006 6:36 pm    Předmět: Citovat

Jojo, o tom Balbus jsem se bavil s Rhettem, který se ho účastnil. chtěli bychom s ním časem něco podobného rozjet i v Praze. Jinak, někdy v pruběhu přístího týdne (5. -9. 5.) zase někam jenom tak nezávazni zajdem, tak se kdyžtak kdokoliv ozvěte, rádi bychom poznali co nejvíce lidí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rhett



Založen: 26.4.2006
Příspěvky: 156
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: čt červen 01, 2006 7:20 am    Předmět: Citovat

Jj, uvidíme od září, kdy se stihuju z OVy do Roudnice. Už se moc těším. Tak doufám, že se to povede. Taková veselá setkávání, pokec, nová kamarádství. prostě vytvoření fajn partičky lidí Smile) Opravdu bych se rád něčeho takového účastnil.
Projekt Balbus je super - vidět lidi ruzných věkových skupin, ruzného vzdělání, z ruzných míst ČR, kteří mají stejný problém. Vždy se vytvořila dobrá skupina lidi. Jen to chce asi někoho, kdo si to vezme na starost.
Lidi z velkých mist, a zvláště z Prahy, mají obrovskou výhodu, kterou si ani neuvědomují. Tak neváhejte a využijte možností, které se naskytnou! Není nad to pokecat, nabrat zkušenosti přímo od těch, kteří prožívají to samé co vy! Zdravím Prahu a přeju, ať vám přístí týden přeje počasí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé Časy uváděny v GMT
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127