Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Konecne se svymi

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nitrox



Založen: 3.9.2007
Příspěvky: 72
Bydliště: Brno,HK

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 12:56 pm    Předmět: Konecne se svymi Citovat

Zdravim vsechny,nez napisu nekolik radku,tak se nejprve trochu predstavim-Jsem"jeden z Vas"

Jako asi kazdy z vas sem se v zivote setkal s posmesky at uz od pratel ci ostatněch lidi,ale jdu dal,nekdy s nadeji a nekdy s beznadeji.Proto sem velice rad,ze jsem objevil tento web a toto fofum.Po precteni vetsiny prispevku,to doda cloveku takove povzbuzeni do dalsi cesty zivota a proto Vam chci za vsechny prispevky podekovat,jen tim,ze tu piseme si pomahame.Doufam,ze se treba jednou i osobne s nekym z Vas setkam,coz by bylo fajn.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rhett



Založen: 26.4.2006
Příspěvky: 156
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 7:58 pm    Předmět: Citovat

Vitej mezi nami. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JANA K.



Založen: 23.10.2007
Příspěvky: 3
Bydliště: blízko Brna

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2007 5:22 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,
nerada bych zakládala nové téma, protože název "Konečně se svými" mi mluví z duše. Já koktám od svých pěti let, po zápalu mozkových blan a možná i díky rozvodu mých rodičů, který probíhal taky v té době. Je mi 26 let, mám dvě děti. Doslova očistcem jsem si prošla na druhém stupni základní školy, kde se mi posmívali skoro každý den, zejména v hodině češtiny kde jsme museli číst nahlas. Na střední školu mám skvělé vzpomínky, ale nesla jsem si mindrák ze základky, tak jsem byla spíš za ťuťku co toho moc nenamluví. Naštěstí mi ze střední zůstala kamarádka, která mě přivedla k hraní na kytaru a zpívání, tam jsem "našla" i svého manžela. Bohužel svůj mindrák si nesu dál, brzy si budu muset hledat zaměstnání a už teď mě jímá hrůza, že někam budu muset zavolat, někam jít třeba na pohovor. Jsem strašně ráda, že tato komunita funguje. Tak ještě jednou AHOJ Very Happy


Naposledy upravil JANA K. dne st říjen 24, 2007 6:42 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rhett



Založen: 26.4.2006
Příspěvky: 156
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2007 9:23 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Jani, jsme rádi, žes sem zavítala. A snad si najdeš cestu i na některé z brněnských setkání. Smile Tak se tady ciť jako doma a přispívej do rozličných diskusí a nebo jen pročítej příspěvky a mysli na ty, kdo je psali, na jejich radosti a bolesti - na naše radosti a bolesti. Díky. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nitrox



Založen: 3.9.2007
Příspěvky: 72
Bydliště: Brno,HK

PříspěvekZaslal: st říjen 24, 2007 9:25 am    Předmět: Citovat

Kdyz budes chtit neni problem se nekdy v Brne sejit,pokud budes mit sac a zajem.Zacina se nas z Brna docela dost objevovat...JInak hodne stesti v zivote a pri hledani zamestnani a pokud mozno co nejmene problemu spojenych s koktavosti..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hegi



Založen: 1.1.2007
Příspěvky: 57
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: čt listopad 01, 2007 9:19 pm    Předmět: Citovat

JANA K. napsal:
Ahoj,
nerada bych zakládala nové téma, protože název "Konečně se svými" mi mluví z duše. Já koktám od svých pěti let, po zápalu mozkových blan a možná i díky rozvodu mých rodičů, který probíhal taky v té době. Je mi 26 let, mám dvě děti. Doslova očistcem jsem si prošla na druhém stupni základní školy, kde se mi posmívali skoro každý den, zejména v hodině češtiny kde jsme museli číst nahlas. Na střední školu mám skvělé vzpomínky, ale nesla jsem si mindrák ze základky, tak jsem byla spíš za ťuťku co toho moc nenamluví. Naštěstí mi ze střední zůstala kamarádka, která mě přivedla k hraní na kytaru a zpívání, tam jsem "našla" i svého manžela. Bohužel svůj mindrák si nesu dál, brzy si budu muset hledat zaměstnání a už teď mě jímá hrůza, že někam budu muset zavolat, někam jít třeba na pohovor. Jsem strašně ráda, že tato komunita funguje. Tak ještě jednou AHOJ Very Happy


Na 2. stupen zakladniho vzdelani taky nemam moc dobry vzpominky no Very Happy cestina mi davala hooodne zabrat Evil or Very Mad a ted na stredni skole to mam zas spiz s Fyzikou Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé Časy uváděny v GMT
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127