Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Skupinová sezeni balbutiku

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Janina F.



Založen: 19.4.2007
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2007 9:46 am    Předmět: Skupinová sezeni balbutiku Citovat

Ahojky,chodím už rok a pul na foniatrickou kliniku v Žitné.před dvěma měsíci tam odstartovali skupinová sezení balbutiku.Poslední sezení bylo 17.4.2007, účastnila jsem se ho po druhé.Poprvé jsem se styděla tam jít, protože jsem se bála, že budu muset vstát,představět se a tak dále Confused .Naštěstí nás logopedieky vzájemně představěly a bylo to v pohodě.To sezení má něco do sebe Very Happy .Na tom druhém jsme se už všichni celkem uvolnili a nezastírali nic a dokážeme o tom mluvit i před jinýma osobama než jen před svou logopediekou(logopedem) Very Happy .Máte někdo taky zkušenost s nějakým skupinovým sezením?Janina F.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fuga



Založen: 23.11.2006
Příspěvky: 35
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2007 12:09 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, se skupináeem zkušenost nemám Smile, ale docela bych to prubnul. Je to normálně přístupný - pro příchozí (po předchozí "registraci") nebo musím být pacientem nějakého tamního / přespolního logopeda / foniatra ? Dík za info, Petr
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lukas ...



Založen: 8.6.2006
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2007 4:05 pm    Předmět: Citovat

No tak nemam zkušenost se setkáváním pod dolhedem logopedu, ale v Praze se už +- rok pravidelně scházíme po hospodách. při vší úcti k logopedum, oek bych, že jsou lepší setkání přátelštijší a miň oficiální než centrálni řízený s dohledem (nejsem asi objektivní, protože těch řízených jsem se ještě neúčastnil, ale tahle forma mi přijde ideální) Kdyby měl někdo zájem se přidat, tak ať kontaktuje Honzu, kterej to organizuje - mail má v nějakým jiným topicu tady na fóru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Honza



Založen: 13.4.2006
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2007 8:24 pm    Předmět: Citovat

Jasně! Budeme rádi, když se s náma setkáte. Máme to tam trochu genderovi nevyvážený, taky bychom rádi poznali nějaké balbutieky.. : )Nechcete s náma někdy jít, Pavlo, Kate nebo Janino? Nám ta setkání přijdou hodně přínosná..Ahoj, Honza
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janina F.



Založen: 19.4.2007
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: pá duben 20, 2007 11:35 am    Předmět: Citovat

přijdu moc ráda,záleží také na tom v kolik hodin ty "dýchánky" míváte Very Happy . Jsem totiž docela pracovně vytížená a pracuju v noci.Zatím páeek Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daraj



Založen: 14.3.2007
Příspěvky: 7
Bydliště: Praha, Toinec

PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2007 3:46 pm    Předmět: Citovat

takže já jsem dalším účastníkem těchto sezení a popravdi se mi hodně líbí. Myslím, že je tam příjemná atmosféra a dohled logopedek považuji za velmi přínosný, protože aspoň u mně navodí trošku "nervozitu" a tak mám poíležitost se s tím nějak vyrovnat - v hospodě by už to bylo určitě jiné (i když pokud mi to učení dovolí tak bych taky rád posílil i vaše setkání).
Minule jsme třeba četli před všemi text a pro mi to byla velmi dobrá zkušenost.

Fuga: primárni je posezení asi určeno pro ambulantni docházející klienty, ale mohu se optat logopedky jak by viděla tvoji návštěvu... Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé Časy uváděny v GMT
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127