Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Seznamování
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
stoupa



Založen: 25.7.2006
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: út srpen 08, 2006 3:45 am    Předmět: Citovat

to je smíchu Razz Razz Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mouse



Založen: 8.8.2006
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: út srpen 08, 2006 10:43 am    Předmět: Citovat

Ahoj Stoupo, jsi opravdu z Ceske Skalice? Pokud to je ta Skalice, tak je to nahoda, ja umorne makam v Nachode... Wink Co zajit treba na pivko a pokecat o nasich "vecech"? VS jsem nedavno dostudoval taky, takze asi vim, o cem jsi psal... Laughing

stoupa napsal:
to je smíchu Razz Razz Razz

_________________
Mouse
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lucik



Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 2
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st říjen 25, 2006 5:54 pm    Předmět: Citovat

Ahojky, me je 20 a mam za sebou dva vztahy. s prvnim klukem jsem byla rok a potom jsme se rozesli a on se me priznal ze mu moje koktani vadilo. s druhym klukem jsem rok a pul a jsme spolu porad stastni. dokonce chce studovat logopedii, protoze ho to zacalo zajimat. ja si myslim, ze seznameni neni tak tezky, tezsi je to vydrzet a najit cloveka, kterej vam bude pomahat a podporovat a takovy lidi jsou, ja jsem důkaz. tak se nebojte, preju hodne stesti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martin



Založen: 14.3.2006
Příspěvky: 36
Bydliště: Havíoov

PříspěvekZaslal: út listopad 21, 2006 7:37 pm    Předmět: Citovat

Zdravím Vás všechny,kteří jste i nejste takoví zoufalci v oblasti seznamování jako já.někdy si říkám že je to fakt na mašli,i když vlastně se říká,že pokud člověk moc chce,tak to jde,ale nějak to na sobě nepozoruju.Moje koktání souvisí hodně s psychikou,doma a se známíma mluvím skoro plynule,ale pokud se dostanu do cizího prostředí,tak se za mi stává prostě nemluvěcí loutka,která např. ve skupini cizích lidí je takřka bezmluvná i kdybych mluvit chtěl,tak se něco sekne a prostě nemůžu.hodně se s tím trápím a snažím se to zvládat lépe,ale prostě to nejde.nezná někdo nějakou radu,jak by to mohlo jít?člověk už fakt neví.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fuga



Založen: 23.11.2006
Příspěvky: 35
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt listopad 23, 2006 3:36 pm    Předmět: Re: seznamování Citovat

Petr, 31. Zdravím všechny stejně "obdařené" kolegy. Ad seznamování - už to tady někdo někde napsal, postupně se člověk dostává do stavu apatie až lhostejnosti, takže moment "když se vám někdo líbí", jak píšou holky studentky logopedie, prostě minete, nezaregistrujete, protože ho apriorni vytisníte, nepřipustíte, aby ve vás vznikl. No a když je to naopak, že se na vás nikterá směje, považujete to automaticky za další posmišek...eili...bezva zkušenost - doporučuju ! Laughing . To na střední a částečně i na VŠ. U holek hůře se vyjadřujících...nevím, nicméně protože je za standardní považována situace "kluk je aktivní" a holky kdovíproč ragují nejvíce na "vtipnou drzost" (verbálni projevenou), máme my, né tak rychlí a pohotoví mluveí, drobný handicap. Wink . Takže tipy a triky ? Pokud možno osvideené jedno, max dvouslovné výrazy (my balbutici míváme velmi širokou zásobu synonym:-) ) a poté řeč těla. Horší je, když dojde na představování...jako v taneeních, to byly skutečně...výživné chvilky Confused .

Btw. jak daleko jste s "rešerší" ? Laughing

Už koneim svůj grafomanskej příspěvek; za největší problém, stále poetrvávající, nepovažuju nedokonalý verbální vyjadřování, ale dopad na psychiku - eili zustává "koktavý chování" - soustava úhybných manévru, strategií ve skoro všech komunikačních einnostech, která poetrvává z dob puberty a deklasuje vás do polohy....retardovanýho asociála...

Držim nám palce!
Petr
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Luckyna20



Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 26
Bydliště: Havířov

PříspěvekZaslal: út únor 20, 2007 9:07 pm    Předmět: Citovat

Takže Martine...asi takový zoufalec nebudeš,když už máš partnerku která ti moc miluje a je jí upřímně jedno,jestli koktáš nebo ne!!!!Sám víš že tomuu tak je!Kdyby mi to totiž vadilo,tak už s tebou nejsem!Tímto chci dodat,že každý balbutik je zcela normální člověk s city které má kdokoliv jiný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kate



Založen: 20.3.2007
Příspěvky: 29
Bydliště: praha

PříspěvekZaslal: út březen 20, 2007 4:56 pm    Předmět: Citovat

mileno,sooo
ne žádnou pomucku nemám snažím se na to nemyslet,když je ten člověk sám tak je to v poho. ale ve společnosti je to horší to pak si myslím že na něho nemám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé Časy uváděny v GMT
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127