Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Kolik nás je? dotaz na odbornika...

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
noname
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt únor 02, 2006 3:02 pm    Předmět: kolik nas je? dotaz na odbornika... Citovat

kolik je prumerne na svete balbutiku, myslim procentualne...
da se to nejak odhadnout?
proc se ptam? protoze mnoho balbutiku se s timto někde odborne nesveruje, nechodi k odbornikum, proste s tim jen ziji, takze nejake objektivni cisla se daji asi jen stezi odhadnout...
dekuji za pripadnou odpoved...
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: po únor 06, 2006 11:29 pm    Předmět: Citovat

podla mojich informacii 1%
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: út únor 28, 2006 3:12 pm    Předmět: Podle výzkumu v USA Citovat

Muži 0,8-1%
Ženy 0,4-0,8%

Liší se to podle zemí. Není přesně známo proč, ale zdá se, že to souvisí s jazykem (v angilčtině asi koktá miň lidí než v češtině apod.)
Návrat nahoru
jay



Založen: 5.4.2006
Příspěvky: 85

PříspěvekZaslal: pá duben 14, 2006 10:45 am    Předmět: Citovat

tady se moc lidí nesejde,informujte o tomhle webu svý balbutický kamarády...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: so duben 15, 2006 2:23 pm    Předmět: Citovat

No ale jak ty balbutický kamarády poznat? Mimo těch lidí, co jsem poznal na tomhle fóru, tak znám celkem jednoho balbutika. Neni to trochu málo, na to, že nás má být jedno procento (tedy asi sto tisíc jen v ČR)? Za život jsem mohl poznat řádově tisíce lidí a jenom jeden z nich koktá! Taky mě zaráží, že jsem se ještě za celý život nesetkal s tím, že by někdo přede mnou například v krámě nemohl něco říct, jako se to mně stává pořád. Vidím dvě možnosti, buď jsou balbutici takoví srabi, že jsou radši někde zalezlí anebo (a to spíš) jsou do toho čísla zahrnutí i ti lidé, kteří mají problémy jen minimální a není to pro ni žádný problém...
Návrat nahoru
bodyia
Site Admin


Založen: 24.9.2005
Příspěvky: 17
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá duben 21, 2006 6:38 pm    Předmět: Kde? Citovat

Hmm, já za život v reálu potkal asi dva kluky, kteří měli problémy s mluvením, jenoho ještě na základce, kruhej byl klávesák v kamarádský kapele. něco jinýho to bylo na klinice v Žitný, tam v tom zase jeli všichni. A vzpomínám, že i mi to zpočátku přišlo divný, člověk je naučenej na nějakej běžnej model.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Radek
Anonymní





PříspěvekZaslal: út duben 25, 2006 3:32 pm    Předmět: Citovat

Hm, tak to asi jen já potkávám balbutiky na každém kroku Smile) stačí si jen lépe všímat. Ale je to vůbec podstatné? měl jsem balbutické spolužáky na základní i střední škole, dokonce i též se mnou pracuje v kanceláři kolegyni-balbutička (a to už je opravdu náhoda). Jde jenom o to, jak to kdo maskuje. Smile) Však to všichni známe. No a také jde o ten strach v nás mluvit na veoejnosti. Ale i s tím se dá dělat mnoho věcí - např. mluvit Smile Tak držím všem palce.
Návrat nahoru
Hegi



Založen: 1.1.2007
Příspěvky: 57
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: so březen 24, 2007 9:28 pm    Předmět: Citovat

ja chodim s jednim do tridy a pak jsem potkal jeste asi 3
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martin



Založen: 14.3.2006
Příspěvky: 36
Bydliště: Havíoov

PříspěvekZaslal: po duben 09, 2007 1:38 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,řekl bych ,že nás bude celekm dost,jenomže většina žije uzavřený život,nechcou abych se o nich mluvilo,myslím si ale že by nás mohlo být okolo 1,5 - 2% z celkové populace.osobně jsem se setkal už s 5 balbutiky a pokaždé to bylo super,skvěle jsme si pokecali a těším se až se Rhett zase vrátí k nám na sever moravy,aby jsme zase pokecali.Pokud je zde ještě nějaký balbutik ze severu moravy,rád se setkám a pokecám,pokaždé se rád člověk dozví nějaké nové metody,nebo zkušenosti,jak na to naše mluvení vyzrát. Very Happy . Zdarec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé Časy uváděny v GMT
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127