Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Dopisování
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jay



Založen: 5.4.2006
Příspěvky: 85

PříspěvekZaslal: st duben 12, 2006 1:30 pm    Předmět: Citovat

jo,jo...to zní zajímavě...uděláme to.Někomu z Vás pošlu v blízké budoucnosti balbutickou audio zprávu....bude to průlom Shocked
dyztak můj mail je redzone@centrum.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prox



Založen: 31.3.2006
Příspěvky: 32
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: čt duben 13, 2006 5:53 pm    Předmět: Citovat

bezva, jsem rad ze jste projevili zajem Smile Takze ale musim to asi nejak usmernit a rict nejaky pravidla... Hlavne se lidi snazte ten zaznam prevezt do mp3, protoze ve wavu by to bylo asi trosku velke Smile A dobre by bylo si to treba napsat a pak precist, jo a nesmi se podvadet, jako to nejak strihat a tak:) Inu, vsichni co se tedy zapoji by sem meli napsat emaily. Jakozto kreativni reditel tohoto podniku zadavam prvně projekt a tim je audio zprava ve ktery se kazdy predstavy, rekne o sobe dulezity veci atd a popise jak je na tom se svym problemem. Postupne se v idealnim pripade dopracujem i k nejakymu reseni... Jo, dame limit, zprava max 5 minut, ale to je stejne hafo takze někdo asi nebude mit problem ze by mu nezbyvalo misto.. Pojal bych to jako skolni slohove cviceni ctene pred tabuli Twisted Evil Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: so duben 15, 2006 2:42 pm    Předmět: Citovat

Jako školní slohové cvičení by to byla věc dobrá, nicméně co se týče mojí řeči by to bylo naprosto bezcenné. Sám s mikrofonem bych to přečet jako Pavel Zuna či Jolana Voldánová, tak to by bylo pro váš experiment asi trochu bezvýznamný...Vám se nestává, že když jste sami, tak mluvíte úplně volně? Mimochodem, myslim že trochu stresu nám neuškodí (spíš naopak), nechtěl byste si někdo občas zatelefonovat? (my máme volání na pevnou zadarmo...)
Návrat nahoru
Prox



Založen: 31.3.2006
Příspěvky: 32
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: ne duben 16, 2006 5:52 pm    Předmět: Citovat

jasne, mas pravdu, cetli bychom to plynule Wink Nevim, ja proste rad dostavam dopisy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Rhett



Založen: 26.4.2006
Příspěvky: 156
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: st duben 26, 2006 5:07 am    Předmět: Citovat

Je pravda, že když je člověk sám (nebo mluví k neživým věcem, nebo frázuje, nebo zpívá, nebo....) tak nekoktá. To koktání se objevuje právě až přítomnosti nějakého živého posluchače. A čím více lidí, tím větší stres, větší problémy. Je to moc zajímavé. Ale já rád telefonuju. Tak jestli by si chtěl niko někdy zaskypovat, budu rád. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: ne duben 30, 2006 3:08 pm    Předmět: Citovat

tak si zatelefonujem? to je lepší zábava, než nějakej napínavej film...moje pevná je 286 88 41 97, kdyby se ti chtělo tak mi ale předtim dej vidět (můžu volat já, máme to zadarmo...). můj mail je j.vyhnanek@centrum.cz. čau
Návrat nahoru
Rhett



Založen: 26.4.2006
Příspěvky: 156
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: út květen 02, 2006 9:08 pm    Předmět: Citovat

Smile Dííky, určitě se ozvu. A nebude vadit, když to bude z pevné na mobil? Já mám totiž pevnou jen v práci - no a tam by to bylo trošku komplikovanější. přesto díky. Na Tvuj mail se ozvu. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nadja



Založen: 1.12.2006
Příspěvky: 3
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: pá prosinec 01, 2006 11:05 pm    Předmět: Citovat

llll

Naposledy upravil Nadja dne čt březen 15, 2012 1:15 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martin



Založen: 14.3.2006
Příspěvky: 36
Bydliště: Havíoov

PříspěvekZaslal: so prosinec 02, 2006 4:47 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Nadjo,rád bych si s tebou napsal pár vět přes icq,ale nemáš ho tady uvedené,takže pokud chceš tak se spoj na moje 300110307.Všichni ostatní balbutici- držte se!.Zatím ahoj Martin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daraj



Založen: 14.3.2007
Příspěvky: 7
Bydliště: Praha, Toinec

PříspěvekZaslal: út březen 20, 2007 7:19 pm    Předmět: Citovat

ahoj, chci se zeptat jak funguje dopisování? Wink
Je tady někdo v tomto aktivní? klidně bych taky s někým vyminil par vět formou dopisu. Smile I když preferuji raději komunikaci face to face, protože jedini tak můžu na sobě pracovat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kate



Založen: 20.3.2007
Příspěvky: 29
Bydliště: praha

PříspěvekZaslal: út březen 20, 2007 7:41 pm    Předmět: Citovat

jirka napsal:
navrhuji udělat chat místnost na lide.cz.Kdo je pro?





jo dobrý aspoň se ukáže kolik existuje ještě koktavých v praze Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rhett



Založen: 26.4.2006
Příspěvky: 156
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: út březen 20, 2007 9:46 pm    Předmět: Citovat

To Kate and Daraj: Doufám, že někdy pokecáme na našich pražských setkáních, které pořádá Honza a nebo na setkání, které v sobotu 31.3. pořádá občanské sdružení Balbus (no, já tam teda nebudu, ale všem doporučuju).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé Časy uváděny v GMT
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127