Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Znáte nějake finty na koktani?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
drobas



Založen: 11.2.2007
Příspěvky: 20
Bydliště: Trutnov

PříspěvekZaslal: čt únor 15, 2007 1:58 pm    Předmět: Citovat

Hegi napsal:
lecitelka je neco jako doktorka akorat na tebe nasaha ale "mava kolem teb rukama jak rikala babultička" leci ti vnitrni organy ruznymi kapickami nebo prasky, protoze pak treba způsobuji bolest hlavy atp. Smile


jo uz sem v obraze, to sem taky zkousel...akorat bezvysledne - je to mozna dobry k docasnemu zvyseni sebevedomi a treba to i podporuje uvolneni rizikovych oblasti ale k dlouhodobymu uzivani leku nemam zrovna kladny vztah...a leceni pomoci pozitivni energie (jak si rikal rukama) je krasna vec a u nekoho to opravdu muze rapidne zlepsit stav...ale to zalezi na osobnosti..kazdopadne preju hodne zdaru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rhett



Založen: 26.4.2006
Příspěvky: 156
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: po březen 05, 2007 9:24 pm    Předmět: Citovat

Nic proti, ale peníze za léčitelku považuju za zbytečně vyhozené. prostě důležité je žít život sám za sebe, poíjmout sebe sama, neshazovat se. vidět, že mám nějakou cenu. A ta nezáleží v tom, jestli koktám nebo ne, ale v tom, jak se chovám k druhým, co této společnosti dávám. (V tomto třeba mně moc pomáhá moje víra.) No a s tou výškou a elitou národy - moc bych tyto dvě skupiny nesrovnával. Potkal jsem na škole opravdu skvělé lidi, ale také pěkné grázlíky. Tim by nepomohlo kč kultivaci snad ani deset vysokých škol. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dejv



Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: po březen 05, 2007 10:13 pm    Předmět: Citovat

Ahoj vsichni, trpim tim samym problemem jako vy....uz si ani nepamatuju kdy ani z jakyho důvodu jsem zacal koktat......nevim jak je to u vas ale kdyz zpívám, recituju,ctu nebo mluvim sam pro sebe tak nemam s mluvenim vůbec zadne problemy.....je my 19 let a dopusud jsem se svoji reci ani tak nezaobiral ale cim je clovek starsi tak si věc vsima sam sebe a zacina mi to vadit nicmene jako vam vsem :lol:rikam si ze mi koktani hodne vzalo ale take hodne dalo.....kvůli moji reci neni seznamovani moji silnou strankou a neustale se snazim najit nejakou slecnu Smile ....ale na druhou stranu clovek kdyz kokta tak je uzavrenejsi věc do sebe a premysli o vecech ze vsech moznych pohledu atd....Slysel sem neco o leceni naseho problemu pomoci hypnozy ktera prej pomuze odbourat v hlave prave ten blok kterej způsobuje koktaní......rikam si ze prece koktani neni porucha reci protoze v klidu jsme schopni mluvit normalne ale je to pouze otazka psychiky a sebevedomy.....Jestli nekdo mate zkusenosti preve s tou hypnozou dejte mi prosim vedet a jestli mate kontakt na lecitele hypnozou byl bych vam moc moc vdecnej......rad bych si s vama se vsema pokecal a nebo take seznamil s nejakou slecnou.....takze moje ICQ je 247-973-599 a mail-Davo.666@seznam.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ico



Založen: 18.1.2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: út březen 06, 2007 11:57 pm    Předmět: Citovat

Hypnozu som skusil nepomohlo ako vsetko co som doposial skusil. V jednej teme som urobil vycet vsetkych metod co som absolvoval a bola tam spomenuta aj ta hypnoza
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé Časy uváděny v GMT
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127