Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Prosba o pomoc s diplomovou prací :)

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kaťa



Založen: 5.11.2018
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: po listopad 05, 2018 9:49 pm    Předmět: Prosba o pomoc s diplomovou prací :) Citovat

Ahoj Smile

jmenuju se Katka Šafářová a jsem studentkou Speciální pedagogiky na Karlově univerzitě v Praze.
Moje diplomová práce se zaměřuje na vzdělávání a sociální vztahy během života balbutika. Prostřednictvím mého výzkumu bych chtěla zjistit, zdali a popřípadě jak toto narušení komunikační schopnosti ovlivňuje výběr školy, studium, sociální vztahy a následné pracovní uplatnění. Získaná data v České republice bych chtěla následně porovnat s již získanými daty ze zahraničí a díky tomu zjistit případné rozdíly.
K získání dat bych ráda využila rozhovor. Rozhovor by probíhal pokud možno během osobního setkání a nebo prostřednictvím video-chatu (skype). Myslím, že rozhovor by zabral přibližně hodinu času. Na detailech bychom se pak dohodli individuálně.
Toto téma jsem si vybrala, jelikož si myslím, že je velmi důležité věnovat pozornost této problematice, která je často opomíjena. Mnoho lidí si není vědomo, co tyto problémy s plynulostí řeči obnáší a jak třeba k takovému člověku přistupovat. To může být způsobeno nedostatečnou informovaností. Doufám, že tento výzkum by mohl přinést zajímavé informace a poukázat na to, co by se mohlo dělat lépe.
Jako takový malý bonus pro účastníky na výzkumu by mohlo být procvičení komunikace s cizím člověkem, který si je vědom této problematiky. Smile
Budu velmi ráda, pokud někteří z vás budou ochotni se zúčastnit a provést se mnou rozhovor.
V případě zájmu mě prosím kontaktujte na emailu katerinasafarova01@gmail.com

Předem Vám moc děkuji a přeji krásný den.Smile

Katka


Smile Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé Časy uváděny v GMT
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127