Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Co děláte za práci, co jste vystudovali?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
-pepa-



Založen: 2.2.2009
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: čt prosinec 08, 2011 5:48 pm    Předmět: Co děláte za práci, co jste vystudovali? Citovat

Pořád se tu bavíme co ve škole, jak to berou přátelé atd...,
ale zajímá mě jak to berou zaměstnavatelé.
Pochlubte se co děláte za práci. Přemýšlím, na jakou VŠ jít a tohle hledisko bych do toho taky chtěl zakomponovat. Jasně, je lepší přemýšlet o tom, jak se toho zbavit, ale to je na dlouhé povídání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
juro92



Založen: 2.11.2011
Příspěvky: 27
Bydliště: Bratislava, Slovensko

PříspěvekZaslal: čt prosinec 08, 2011 6:42 pm    Předmět: Re: Co děláte za práci, co jste vystudovali? Citovat

-pepa- napsal:
Pořád se tu bavíme co ve škole, jak to berou přátelé atd...,
ale zajímá mě jak to berou zaměstnavatelé.
Pochlubte se co děláte za práci. Přemýšlím, na jakou VŠ jít a tohle hledisko bych do toho taky chtěl zakomponovat. Jasně, je lepší přemýšlet o tom, jak se toho zbavit, ale to je na dlouhé povídání...


Na výšku choď na takú čo ťa bude baviť, nenechaj sa obmedzovať Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
gogo



Založen: 3.1.2009
Příspěvky: 211

PříspěvekZaslal: po prosinec 12, 2011 12:45 am    Předmět: Citovat

Myslím, že u technických služeb bychom udělali víc práce a byli bychom více užiteční než na VŠ.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
juro92



Založen: 2.11.2011
Příspěvky: 27
Bydliště: Bratislava, Slovensko

PříspěvekZaslal: st prosinec 14, 2011 6:45 pm    Předmět: Citovat

gogo napsal:
Myslím, že u technických služeb bychom udělali víc práce a byli bychom více užiteční než na VŠ.


Ja si myslím že treba ísť za svojimi snami Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Pepan



Založen: 25.11.2007
Příspěvky: 16
Bydliště: Vyškov

PříspěvekZaslal: st leden 18, 2012 10:14 am    Předmět: Re: Citovat

Tak já jsem vyučený automechanik s nástavbou na autotronika (diagnostika, elektro,...). Práce se mi docela těžko sháněla s mým koktáním, tak jsem si zařídil s kamarádem kousek od Vyškova vlastní autoservis. Lepší věc jsem nemohl udělat. Od příštího roku chci dálkově studovat VŠ. Teď jí vlastně dělám taky, ale nechodím tam. Mám statut studenta a ušetří mi to ročně nemalé částky, které mohu investovat do vybavení servisu.

PS: Kdyby někdo potřeboval pomoct s autem, klidně se na mě obraťte Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
juro92



Založen: 2.11.2011
Příspěvky: 27
Bydliště: Bratislava, Slovensko

PříspěvekZaslal: ne duben 01, 2012 4:30 pm    Předmět: Re: Citovat

Pepan napsal:
Tak já jsem vyučený automechanik s nástavbou na autotronika (diagnostika, elektro,...). Práce se mi docela těžko sháněla s mým koktáním, tak jsem si zařídil s kamarádem kousek od Vyškova vlastní autoservis. Lepší věc jsem nemohl udělat. Od příštího roku chci dálkově studovat VŠ. Teď jí vlastně dělám taky, ale nechodím tam. Mám statut studenta a ušetří mi to ročně nemalé částky, které mohu investovat do vybavení servisu.

PS: Kdyby někdo potřeboval pomoct s autem, klidně se na mě obraťte Cool


Podľa mna choď za tým čo ťa baví, neobmedzuj sa, keď je tvoj sen byť manažérom firmy choď si zatým, a nerob za výrobnou linkou len preto že nemusíš veľa komunikovať s ľudmi, to bol len príklad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
zoranka



Založen: 1.4.2012
Příspěvky: 107

PříspěvekZaslal: ne duben 01, 2012 10:19 pm    Předmět: Citovat

Já studuju na VŠ češtinu a ruštinu (teď jsem tedy studium na půl roku přerušila). V prvním ročníku jsme dělali různé prověřovací (výslovnostní) testy na odhalení řečových vad. Laughing U mě si nikdo ničeho nevšiml (já tedy moc nekoktám, spíš často mluvím hodně rychle a někdy se zadrhnu). U vyučujících jsem se setkala s různým přístupem; někteří mi dávali horší známky, protože řeč nezněla "pěkně hladce" (u jazykových zkoušek) . Většinou to ale šlo. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tereez



Založen: 19.11.2012
Příspěvky: 21
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so listopad 24, 2012 11:12 pm    Předmět: Citovat

Tak já třeba studuji speciální pedagogiku (dálkově), čili ústní zkoušky nemám, zatím jsem měla jenom jednu. Specializaci samozřejmě nemám logopedii, ale etopedii a psychopedii, kde si myslím, že můj problém nebude problémem, ba dokonce možná i naopak. U dětí s poruchami chování můžu vypadat jako ta učitelka, která je jiná, stejně jako ony =))

Jdětě si za svých cílem !!! Příští rok se hlásím na psychologii, tam jim to teprve natřu.
_________________
facebook: Teri Břečková
tel. +420 720 534 019
e-mail: teri.heart@seznam.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sissi



Založen: 9.2.2011
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: po listopad 26, 2012 11:13 am    Předmět: Citovat

tereez napsal:
Tak já třeba studuji speciální pedagogiku (dálkově), čili ústní zkoušky nemám, zatím jsem měla jenom jednu. Specializaci samozřejmě nemám logopedii, ale etopedii a psychopedii, kde si myslím, že můj problém nebude problémem, ba dokonce možná i naopak. U dětí s poruchami chování můžu vypadat jako ta učitelka, která je jiná, stejně jako ony =))

Jdětě si za svých cílem !!! Příští rok se hlásím na psychologii, tam jim to teprve natřu.


Psychologia priťahuje aj mna a tiež nad tým rozmýšlam. Ale bohužial momentálne som v štátnicovom ročníku na úplne inom odbore, tak si budem musieť na to ešte počkať... Možno práve psychologia by nám dokázala poskytnúť odpovede na podstatu ale aj príčiny nášho problému... Smile) dúfam že mi to odhodlanie vydrží aj do budúcnosti lebo už teraz mám neskutočné bobky zo štátnic... Rolling Eyes Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mike92



Založen: 26.1.2013
Příspěvky: 3
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so leden 26, 2013 6:32 pm    Předmět: Citovat

Studovat Psychologii mě taky velice láká ...ikdyž čas ukáže no .D Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé Časy uváděny v GMT
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127