Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Balbutická spoveď

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Klitoris



Založen: 17.8.2007
Příspěvky: 81

PříspěvekZaslal: po květen 02, 2011 10:18 pm    Předmět: Balbutická spoveď Citovat

hello,

mam taky napad, projekt, kde by som rozoberal balbutikov cez skype.. normalne volali by sme ja by som mal otazky a pytal by som sa na rozne pikantnosti... ako v radiu ked je nejaky host alebo v televizii robia interview.

Hlavne by bolo ze by to bolo na internete dostupne pre verejnost pre pobavenie ale aj tymto by sme sa vela dozvedeli.

Pytal som sa uz dvoch balbutikov ci by sli na spoved, ale ze najprv si chcu vypocut prvu "obed".

Hm, ide niekto dotoho?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
-pepa-



Založen: 2.2.2009
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: čt květen 05, 2011 7:29 pm    Předmět: Citovat

Možná bych do toho šel, ale asi ne jako první. Stejně si myslím, že by ses (alespoň ode mě - je mi teprve 1Cool nedozvědel nic zajímavého. Vpodstatě jsem schopen normálně žít, komunikovat, jenom zkrátka koktám (a to nijak hrozně). Lidi to normálně berou a postupně se zlepšuju. Někdy je to lepší, jindy zase horší. Když je to horší cítím se blbě, ale to je žívot.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé Časy uváděny v GMT
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127