Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Nepříjemné situace
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bushman



Založen: 18.2.2008
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: st červen 18, 2008 4:50 pm    Předmět: Citovat

No jo, ono všichni to máme asi dost podobný... prostě mluvení před shromážděním lidí a telefonování je nejhorší.
Já mám zítra obhajovat svojí bakalářskou práci na vysoký a taky už z toho pár týdnů pořádně nespím...
Ach jo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mikeke



Založen: 10.12.2007
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: st červen 18, 2008 6:40 pm    Předmět: Citovat

bushman napsal:
No jo, ono všichni to máme asi dost podobný... prostě mluvení před shromážděním lidí a telefonování je nejhorší.
Já mám zítra obhajovat svojí bakalářskou práci na vysoký a taky už z toho pár týdnů pořádně nespím...
Ach jo.


Nevím, mně telefonování nikdy problém nedělalo. V duchu jsem si říkal, že ten komu volám, tak ho buď znám a on zná mě, takže ví, co může čekat a nebo mě nezná a když se zakoktám, tak se nemám za co stydět, protože nemám před kým.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tacud



Založen: 27.10.2007
Příspěvky: 48
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá červen 20, 2008 9:58 am    Předmět: Citovat

To Bushman: tak jak dopadla obhajoba BP?? Já jsem taky před dvouma týdnama obhajoval. Pravda byl jsem taky děsně vystresovaný, ale když jsem stál před komisí, tak jsem se časem nějak uklidnil. Nebylo to samozřejmě nijak geniální, ale to zatím očekávat ani nemohu... Škoda, že občas ztrácím čas přemýšlením jak to dopadne špatně, a nakonec to nebývá taková hrůza jak si představuji... Rolling Eyes

Co se týče telefonování, tak toto není pro mě zrovna největší noční můra. Možná to bude tím, že ani moc netelefonuji. Kdybych dělal v nějakém call-centru, tak bych se tvářil asi jinak Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
bushman



Založen: 18.2.2008
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: pá červen 20, 2008 6:02 pm    Předmět: Citovat

Ale jo, můj projev byl dost průšvih, ale naštěstí komise hleděla spíš na obsah než na formu, takže se nakonec zadařilo:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé Časy uváděny v GMT
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127