Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Práce v zahraničí

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
enduroyamaha



Založen: 11.7.2007
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: so červenec 14, 2007 5:01 pm    Předmět: Práce v zahraničí Citovat

Jeli byste pracovat a žít do zahraničí,pokud by tam žila a pracovala vaše přítelkyni "přítel"?Celkem mám vítr z pohovoru u prac.agentur. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luckyna20



Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 26
Bydliště: Havířov

PříspěvekZaslal: ne červenec 15, 2007 10:01 am    Předmět: Citovat

Jo proč ne a z pohovoru mívá vítr víc lidí takže pokud ti to potiší určitě nejsi sám Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ico



Založen: 18.1.2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: ne červenec 15, 2007 1:29 pm    Předmět: Citovat

Osobne som bol v anglicku 8 mesiacov. Isiel som cez agenturu a v pohode. Takze netreba mat zbytocny strach
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Edita



Založen: 19.7.2007
Příspěvky: 2
Bydliště: CB

PříspěvekZaslal: čt červenec 19, 2007 8:57 pm    Předmět: Citovat

AHOJ JA UZ JSEM PRACOVALA PRED LETY V NEMECKU A CHYSTAM SE ZASE VEN.KOKTAM CESKY I NEMECKY,někdo SE TAM NAD TIM NEPOZASTAVOVAL,BYLO JIM TO FUK.NEKDO NEMA NOHU,NEKDO MA ASTMA,NEKDO RACKUJE A NEKDO KOKTA,NO A CO?V CIZINE SE TOHO NEMUSITE BAT,V TOMTO SMERU JSEM SE TAM CITILA LEPE NEZ V CECHACH... Smile Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tacud



Založen: 27.10.2007
Příspěvky: 48
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út listopad 20, 2007 2:42 pm    Předmět: Citovat

Já byl taky v zahraničí a to ve Skotsku na farmě.... Bylo to pro mě velmi přínosné, páč tam panovali těžší podmínky a člověk se docela psychicky obrněl....., za to tam bylo plno fajn lidí Cool ... Sice v řeči mi to moc nepomohlo, ale někdy se to dalo uhrát, jako že si nemohu vzpomenout na slovíčko, či tak Laughing Rolling Eyes .... Ale každopádně doporučuji někam vyjet, strach z pohovorů můžeš mít i u nás.... Kdybychom se celý život řídili jen našim strachem, tak se nikam dál nedostanem.... Musíme poslouchat své srdce, to co doopravdy chcem......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
hanka



Založen: 6.4.2008
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2008 9:10 pm    Předmět: Citovat

Zdraviim, chtela sem se jen zeptat, s jakou agenturou jste vycestovali, neznam nikoho koho bych se mohla zeptat a kazdy typ je pro me prinosny. Chystam se jet se spoluzackou do Anglie ale mam strach z podvodu, nemam tolik penez abych utratila 20 tisic za nic a niceho nedosahla.. Diik za odpoved. Hanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tacud



Založen: 27.10.2007
Příspěvky: 48
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 6:43 am    Předmět: Citovat

Ahoj,
tak já jsem vycestoval přes agenturu Spofin (http://www.spofin.com/hops/main.htm), ale myslím, že na tuto práci by bylo výhodnější vycestovat bez agentury, jelikož jsem zaplatil 5 tisíc a měl jsem stejné výhody jako ti co si kontaktovali přímo farmáře a neplatili žádné administrativní poplatky. Ale ono je to těžké najít kontakt a ještě těžší si vybrat, která je správná farma. Takže pokud je člověk nezkušený v práci v zahraničí, tak je asi pro něho lepší jet přes agenturu.

Na druhou stranu bylo výhodné, že jsem měl již předem zajištěnou práci. To zas ostatní agentury většinou neposkytují. Práce se většinou hledá až na místě. Z agentur tohoto typu jsem slyšel docela dobré ohlasy na GTS international. Spolužačka byla přes ně v Londýně. Zajistili jim za nízký poplatek ubytování, a práci si potom hledali sami. To si myslím, že je určitě zajímavá zkušenost..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
hanka



Založen: 6.4.2008
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 2:47 pm    Předmět: Citovat

Jo diik, noo a jen tak se chci jeste zeptat, ty mas nejaky kontakt treba s kym se da spojit a zajistit si tak praci rovnou a ne pres agenturu? taky bych rasi jela bez agentury, pac jim moc neduveruji a nechce se mi prijit o penize jen kvuli nespolehlivym agenturam.. ale tak riziko je vsude noo =o)) Jinak diik, zkusim neco vymyslet. Hanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tacud



Založen: 27.10.2007
Příspěvky: 48
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 4:46 pm    Předmět: Citovat

Pár kontaktů mám, třeba na farmu ve skotsku, kde jsem byl já, to je:

http://www.castletonfarmshop.co.uk/index.htm

Na této strance nalezneš i jiné farmy: http://www.berryscotland.com/farmshops.htm

Nebo pokud bys chtěla jinou práci. Tak moje spolužačka pracovala v jednom londýnském hotelu, kde prý bývá docela dost volných míst, jejich stránky jsou: http://www.parkplaza.com/customerservice/contactus.do

Většinou se ale práce hledá přímo na místě, je to asi běžnější. Znám dost lidi co pracovala v Londýně v různých fastfoodech a tak...

Tož tak ti přeju hodně štěstí při hledání práce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
hanka



Založen: 6.4.2008
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2008 8:23 am    Předmět: Citovat

Jee diik, snad to vyjde =o))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé Časy uváděny v GMT
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127