Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Už sa nebudeš strápňovať, jasné?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
martinka952



Založen: 25.9.2007
Příspěvky: 30
Bydliště: Košice-slovensko

PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2007 1:23 pm    Předmět: Už sa nebudeš strápňovať, jasné? Citovat

Už sa nebudeš strápňovať, jasné? tak toto mi dneska povedala moja učiteľka Zemepisu....Celú hodinu som sa hlásila, no ona ma aj vyvolávala. Zdalo sa byť všetko v poriadku, až kým neprišiel koniec hodiny..učiteľka si ma privolala k stolu a povedala: noo Martina bola by som radšej keby si odpovedala formou projektov a nestrapnovala sa na hodinach....len som prikívla a sadla si naspäť...bolo mi mizerne a zároveň mala pravdu....ale neviem prečo to spravila..ved som normálna žiačka, učím sa pomerne dobre, aj v hlave toho niečo mám.....tak prečo? ja som nikdy nenamietala ked som odpovedala ústne.bolo mi to jedno Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
scholle



Založen: 30.9.2007
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2007 10:37 pm    Předmět: Citovat

tak to nechapu jestli je to jedno tobe i spoluzakum tak ona do toho nema uz vubec co mluvit Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kanty



Založen: 27.10.2007
Příspěvky: 11
Bydliště: Kežmarok,Slovensko

PříspěvekZaslal: čt prosinec 06, 2007 12:15 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Martinka,neviem ako si vnímala ty,myslím tým ako si cítila ty tú dotyčnú pani učiteľku. No podľa mňa ťa určite nechcela raniť,podľa mňa ti chcela iba pomôcť. ja by som napríklad ešte za mojích školských čias bola veľmi vďačná za takéto pochopenie zo strany učitela,čo nehovorím,žeby som mala s učiteľmi nejaký problém. Možno si myslela,že tebe je trápne prísť s takýmto nápadom,tak jej to asi prišlo ,že ti tým pomôže. V konečnom dôsledku chcem len povedať,že by som to určite nebrala ako niečo negatívne zo strany učiteľa,práve naopak.

Prajem ti veľa svetla, lásky a pochopenia na tvojej ceste Martinka.
_________________
S láskou a úsmevom na perách Vaša Jana
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé Časy uváděny v GMT
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127