Obsah fóra Balbutická komunita Balbutická komunita
fórum o všem možném a koktavosti nejvíc:-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

podařený výlet na lysou horu

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
philll



Založen: 18.6.2007
Příspěvky: 16
Bydliště: ostrava

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 3:13 pm    Předmět: podařený výlet na lysou horu Citovat

Všechny Vás zdravím........chci poděkovat radkovi, martinovi a jeho přítelkyni za krásny výlet na lysou, ikdyž mě bolí každý sval v těle. S Radkem (Rhett) jsem se domluvili, že bychom mohli v Ostravě vytvořit svépomocnou skupinu, která by se scházela 1x za 14 dni nebo 1x měsičně, podle toho jak bychom se my členové domluvili. Tak žádám balbutiky z Ostravy a z okolí, ať se připojí a stanovíme si termín setkání a dále bychom se domluvili. Můžete navrhovat terminy a i místo setkání. Zdravím Jan Šebesta Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rhett



Založen: 26.4.2006
Příspěvky: 156
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 5:09 pm    Předmět: Citovat

Také děkuju Lucce, Honzovi a Martinovi, že na tu Lysou šli. Bylo to sice trošku náročnější, ale přežili jsme to!!! Smile To je dobrá zpráva pro ty, kdo by s námi chtěli jít příště. A s tou skupinkou - jj, je to můj dávný sen - tak co vy na to? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Martin



Založen: 14.3.2006
Příspěvky: 36
Bydliště: Havíoov

PříspěvekZaslal: út říjen 02, 2007 11:24 am    Předmět: Citovat

Já i Lucka chceme taky poděkovat Radkovi a Honzovi za výlet na Lysou horu,bylo to super,bo po horách chodíme rádi.A s tou skupinou z Ostravy a okolí je to skvělý nápad,určitě už jsme 3 Radku a Honzo.tak vyzívám také další balbutiky,aby se k nám přidali a chodilo nás na výlety a scházelo se na setkáních čím dál více.Ahoj Martin a Lucka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Balbutická komunita -> Lidé Časy uváděny v GMT
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127